Bank Mellat Güvenlik Görevlisi Alımı 2022

Bank Mellat Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak

Bank Mellat, uluslararası çapta çalışan ve tüm dünyaca tanınan bir banka olarak bilinir. Banka, ülkemize giriş yaptığı günden buyana gittikçe artan tanınırlığıyla dikkat çekerken; aynı zamanda sağladığı istihdam alanıyla da takdir toplar.

Bankada güvenlik görevlisi olarak çalışmak isteyenler, iki farklı yolu takip edebilir:bank mellat guvenlik gorevlisi alimi

  • Online başvuru
  • İnsan kaynaklarına başvuru

İki farklı durum olmasına rağmen her ikisinin sonu da birebir mülakata çıkar.

Adaylarda Aranacak Nitelikler

Başvuracak aday,

  • 18 yaşından büyük ve silahlı ÖGG sertifikasına sahip olmalı.
  • Askerliğini ya yapmış ya da tecil ettirmiş olmalı
  • T.C. vatandaşı olduğu gibi temiz adli sicil kaydına sahip olmalı
  • Aktif şekilde araç kullanabilmeli

Başvuru aşaması, belirtilen özellikler ile gelişir. Başvuru sonrasında olumlu veya olumsuz bir haber alan kişi, o anki duruma göre ya başka bir işe yönelir ya da mülakata hazırlanır.

Mülakata Hazırlanış Süreci

Mülakat günü oldukça rahat ve soğukkanlı olmanız gerekir. İyi bir kahvaltıdan sonra güzelce giyinerek toplantının yapılacağı zamanda biraz daha evvel oraya gitmelisiniz.Çok erken gitmeyin, bu sizde stres yaratır; tam zamanında da gitmeye çalışmayın, bu da sizi laubali gösterir.

Size sorulan sorulara ne kısa ne de uzun cevaplar verin. Sorulan sorular, değerince cevaplandığı zaman tam yerine ulaşmış olur. Yani soru özel veya genel ise farklı standartlar ile soruyu cevaplayın. Böylece sorulan soruyu anlama kapasiteniz de ortaya çıkmış olur.

Masada size bir şey ikram edilirse onu almaktan, yemek, içmekten asla çekinmeyin. Hatta toplu bekleme sırasında uzaktan bir göz sizi izleyip kimin ne kadar girişken olduğunu ölçebilir. İkram edilen şeyin hepsini hemen bitirmeyin, ne uzun ne kısa vaktinde bitirin; ama muhakkak bitirin! Size ikram edilen şeyi bitirmeniz, sorumluluk bilincinde olduğunuzu gösterir.

Bilgi ve başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*