Avel Avrupa Elektrik Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Avel Avrupa Elektrik’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Avel Avrupa Elektrik bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Avel Avrupa Elektrik personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Kurulduğu günden beri hizmet vermeye devam eden Avel Avrupa Elektrik içerisinde çok sayıda departman bulunur. Her firma gibi yılın farklı dönemlerinde, personel gereksinimlerini karşılamak için ilan açar. 

avel avrupa elektrik personel alımı ve iş ilanları

Avel Avrupa Elektrik İş İlanları

Avel Avrupa Elektrik personeli olmak için ilk şart ilanları takiptir. Bununla beraber kurum hakkında bilgi sahibi olmak da mülakat esnasında yardım edebilir. Dolayısıyla kendi sitesi de mutlaka incelenmelidir.

İş ilanları için Kariyer siteleri güncel şekilde takip edilmelidir. Duyurular belirli tarihlerde olduğu için, adaylar kapanma tarihine büyük önem göstermelidir. Aksi halde başvuru fırsatı kaçabilir. Bu doğrultuda Avel Avrupa Elektrik’in Kariyer.net üzerinde profili olduğu ve açık ilanların mevcudiyeti fark edilir. Adaylar buraya girerek inceleme yapabilir.

Pozisyon Lokasyon Başvur
Saha Satış Temsilcisi İstanbul (Tümü) +3 il daha Başvur

Nasıl Başvurulur?

Avel Avrupa Elektrik tarafından açılan pozisyonlara Kariyer.net üzerinden başvuru yapılabilir. Bunun için takip etmeniz gereken işlemler şöyledir;

 1. İş başvurusu yapmak için hesap gerekir. Dolayısıyla Kariyer.net üzerine üye olunur.
 2. İş başvurusunda CV yollanır. Bu nedenle başvuru öncesinde detaylı bir özgeçmiş hazırlanır. Site size bu imkânı sunar.
 3. Tamamlanınca Avel Avrupa Elektrik profili açılarak, ilanların hangi pozisyonlarda açıldığı, nitelikleri incelenir.
 4. Eğer uyumluysa başvuru yapılır.

Bu başvuru işlemleri henüz üye olanlar içindir. Ancak mevcut hesabınız varsa giriş yapmanız, ardından da özgeçmişin ne kadar güncel olduğunu kontrol ederek, müracaat etmeniz yeterlidir. Enerji üretim ve dağıtım sektörü incelendiğinde, işe alım yapılan departmanlardan bazıları şöyle görülür;

 1. Mühendislik
 2. Teknik
 3. Üretim / Teknik
 4. Teknisyenlik
 5. Teknikerlik
 6. Diğer

Enerji üretim ve dağıtım sektörü incelendiğinde, personelin çalıştığı bazı alanların şöyle olduğu görülür;

 1. Mühendislik
 2. Bakım / Onarım
 3. Teknikerlik
 4. Teknisyenlik
 5. Üretim / İmalat

Personelin mezun olduğu bazı bölümler ise,

 1. Elektrik (MYO),
 2. Elektrik / Elektronik Mühendisliği,
 3. Makine Mühendisliği,
 4. İşletme,
 5. Elektrik Mühendisliği gibidir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Avel Avrupa Elektrik, Kariyer.net üzerinde elektrik enerjisi saha satış uzmanı ve tele-satış temsilcisi ilanlarına sahiptir.

Avel Avrupa Elektrik Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*