Atü Turizm Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Atü Turizm’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Atü Turizm bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Atü Turizm personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

atü personel alımı08

Başlıklar

Atü Turizm Personel Alımı

Geniş ve kaliteli bir tedarik ağı ve son teknolojiyle çalışan verimli bir lojistik altyapıya sahip ATÜ, dünya çapındaki operasyon noktalarını her geçen yıl artırmaya ve “seyahatin en keyifli ülkede noktası” olarak milyonlarca yolcuyla buluşmaya devam etmektedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı vizyonu ile günümüzde havalimanında binlerce seçkin ürününü müşterilerine sunan şirket, alışveriş yapan misafirlerine daha iyi hizmet verebilmek adına insan ilişkilerinde başarılı, iletişimi kuvvetli, güler yüzlü, özgüveni yüksek deneyimli/deneyimsiz personel alımı yapacak.

Atü Turizm İş İlanları

Atü Turizm iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Pozisyon Lokasyon
Bilgi Sistemleri Takım Üyesi İzmir

Atü Turizm İş Başvurusu Formu

Atü Turizm iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Atü Turizm iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Atü Turizm İnsan Kaynakları

Çalışanlarımızın işimizin tam merkezinde olduğuna inanıyoruz. Çalışanlarımızın her birinin gelişimi bizim başarımız için esastır. İlham verici ve ödüllendirici bir çalışma ortamı sağlayarak, kalite, tutarlılık ve yeteneğin sürekliliğini sağlıyoruz.

Her çalışanı en uygun iş ile eşleştireceğimize ve kapsamlı eğitim programları sağlayacağımıza söz veriyoruz. Bizim dünyaca ünlü Perakende Enstitüsü – üstün hizmet merkezi – personelimizi ve yöneticilerimizi yetiştirmek ve geliştirmek için özel olarak kuruldu. Buradaki dersler arasında, kategori yönetimi, müşteri hizmetleri, satış teknikleri, liderlik ve misafirperverlik konusunda personel gelişimi, satış noktası teknolojisi ve uluslararası kültürler yer almaktadır. Giderek daha talepkar olan ve değişen havaalanı pazarında, bunun bizim personel kalite düzeyini oluşturacağına ve bize büyük bir rekabet avantajı sağlayacağına inanıyoruz.

İş başvuru formu için tıklayın..

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*