Atü Turizm Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Atü Turizm Personel Alımı Yapacak

Atü Turizm’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Atü Turizm bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Atü Turizm personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

atü turizm personel alımı

Firma Hakkında

Geniş ve kaliteli bir tedarik ağı ve son teknolojiyle çalışan verimli bir lojistik altyapıya sahip ATÜ, dünya çapındaki operasyon noktalarını her geçen yıl artırmaya ve “seyahatin en keyifli ülkede noktası” olarak milyonlarca yolcuyla buluşmaya devam etmektedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı vizyonu ile günümüzde havalimanında binlerce seçkin ürününü müşterilerine sunan şirket, alışveriş yapan misafirlerine daha iyi hizmet verebilmek adına insan ilişkilerinde başarılı, iletişimi kuvvetli, güler yüzlü, özgüveni yüksek deneyimli/deneyimsiz personel alımı yapacak.

Kadrosunda aldığı personellerine pozisyonlarına göre tam zamanlı ve vardiyalı mesai sistemi uygulayan Atü Turizm, yayınladığı iş ilanında maaşlar hususunda açıklamaya yer vermedi.

Atü Turizm İş İlanları

Atü Turizm iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

ATÜ Turizm, 4 kıtada, 8 ülkede 120’den fazla mağaza ile gümrüksüz mağazacılık hizmetini Türkiye’ de İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, Gazipaşa Alanya, Muğla Bodrum Havalimanları’nda duty free operasyonu yönetmektedir.

Yoğun olarak talep gören bu hizmetleri kapsamında personel alımı yapmaya hazırlanan şirket, internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayarak başvuru yapacak adaylarda arayacağı kriterler hususunda bilgi verdi.

Açık Pozisyonlar: Servis Elemanı, Kamera Sistem Takım Üyesi ve Satış Danışmanı.

Atü Turizm İş Başvurusu Formu

Atü Turizm iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Personel alımlarını genellikle kariyer siteleri aracılığıyla yapan Atü Turizm’in kadrosunda çalışmak isteyenlerin şirketin internet sitesini ya da anlaşmalı olduğu kariyer sitelerini takip etmeleri gerekmektedir. Tek bir kaynaktan detaylı bilgi almak isteyen personel adayları sitemizi takip ederek Atü Trizm personel alımları, çalışma koşulları ve başvuru aşamaları hususunda detaylı bilgiye sahip olabilirler.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*