Atako Uluslararası Taşımacılık Personel Alımı ve İş İlanları 2022

atako-uluslararasi-tasimacilik-personel-alimi

Atako Uluslararası Taşımacılık personel alımı yapacak!

Atako Uluslararası Taşımacılık iş başvurusu yaparak sizde Atako Uluslararası Taşımacılık ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Atako Uluslararası Taşımacılık personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Atako Uluslararası Taşımacılık eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Atako Uluslararası Taşımacılık insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Atako Taşımacılık Denizcilik A.Ş, ticari faaliyetlerine 1965 yılında kimyasal gübre brokeri olarak başladı. BASF’nin Türkiye’deki şubesi olan AT-ASLAN’ın temsilciliği şeklinde faaliyet göstermekteyken BASF tarafından kiralanan gemilerin acentelik görevini üstlenerek denizcilik sektörüne girdi.

Bu alanda deneyim kazanan Atako, turunçgiller taşımacılığına başladı ve 1972 yılında Danimarka şirketi MERCANDIA’nın acenteliğini, 1975 yılında daha sonra adı DSR SENATOR LINES olacak olan eski Doğu Almanya Şirketi geleneksel kargo hattı DEUTSCHE SEEREEDEREI ROSTOCK’un acentesi oldu. Atako 1987 yılında İstanbul’da şubelerini açtı ve 1991 yılında CHO YANG LINES’ın acenteliğine başladı, ardından 1994 yılında İzmir’de bir şube açtı. 1995 yılında da SAFMARINE’in acenteliğini aldı.

Açık Pozisyonlar:

Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Destek Uzmanı İstanbul(Asya) ATF Forwarding
Satış Müdürü Mersin Atako Uluslararası Taşımacılık
Hava Kargo Operasyon Uzmanı İstanbul Atako Uluslararası Taşımacılık
Hava İhracat & İthalat Satış Destek Uzmanı İstanbul Atako Uluslararası Taşımacılık
IT UZMANI Mersin Atako Uluslararası Taşımacılık

Başvuru için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*