Assos Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Assos’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Assos bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Assos personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Assos personel alımı

Firma Hakkında

Altınbaş holding yapılanması olan Assos satış noktalarını artırmaya hızla devam eden markalardan biri. Özellikle alışveriş merkezlerindeki satış noktaları açılışına hız kesmeden devam ediyor. Bu durum da çeşitli pozisyonlarda eleman alımını beraberinde getiriyor. Özellikle dijital pazarlama alanında tecrübeli olan kişilerin bu markada kariyer olanağı yüksek. Assos personel alımı konusunda adayların eğitim düzeylerine de önem gösteriyor.

Assos güvenlik ve engelli personel alımı da dâhil olmak üzere farklı pozisyonlarda eleman alımına gidiyor. Çalışanların yan hakları, yemek ve yol gibi masrafları kurum tarafından karşılanıyor. Bunun yanında çeşitli prim ve ödüller de bulunuyor. Belli bir çalışma süresi sonunda yıllık izin hakkı doğan çalışanların ayrıca ek mesai ücretleri de karşılanıyor.

Assos İş İlanları

Assos temizlik personelinden mali işler uzmanına kadar onlarca pozisyon için eleman alımı yapacak. Satış temsilcisi pozisyonlarında aranan en önemli nitelik ise iletişim becerisi. Adaylar işe kabul edildikten sonra kurum içi eğitime tabi tutuluyor ve işe hazır duruma getiriliyor. Bu nedenle istekli, zeki, atik ve enerjik satış temsilcileri daha sık tercih ediliyor. Erkek adaylar için bazı pozisyonlarda askerlik durumunu tamamlama şartı aranabiliyor.

Assos Açık Pozisyonlar

  • Medikal Uzman
  • Ruhsatlandırma Sorumlusu
  • Medikal Danışman
  • Tıbbi Mümessil

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Grafiker İstanbul(Asya)
2 Medical Advisor İstanbul(Asya)
3 Muhasebe Sorumlusu İstanbul(Asya)
4 Ruhsatlandırma Sorumlusu İstanbul(Asya)
5 Bölge Satış Yönetici Adayı İstanbul (Tümü)
6 Danışma Görevlisi İstanbul(Avr.)
7 Kategori Uzman Yardımcısı İstanbul (Tümü)
8 Assos Almanca Bilen Marka Satış Temsilcisi İstanbul (Tümü)
9 Assos M1 Adana Avm Uzman Satış Danışmanı Adana
10 Satın Alma Sorumlusu Balıkesir

Assos İş Başvurusu Formu

Assos iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Assos iş ilanları en güncel halleri ile kariyer.net sitesinde yayımlanıyor. Bunun yanında yenibiriş.net ve işinolsun.com sitelerinden de bu markanın açık pozisyonlarına başvuru yapmak mümkün. Bunun yanı sıra markayı daha iyi tanımak ve açık pozisyonlar hakkında detaylı bilgi almak için resmi web sitesini de ziyaret edebilirsiniz.

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*