Aspen Yapı Personel Alımı ve İş İlanları 2023

aspen-yapı

Aspen Yapı personel alımı yapacak!

Aspen Yapı iş başvurusu yaparak sizde Aspen Yapı’ın gücünden güç alabilirsiniz. Aspen Yapı personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Aspen Yapı eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Aspen Yapı insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Aspen’de işe aldığımız kişilerde işine istekle sarılma ve işini sevme, sonuç odaklı ve müşteri odaklı olma, analitik düşünme, araştırma, öğrenme arzusu ve özgüven aradığımız yetkinliklerdir. Ayrıca pozisyona göre değişmekle birlikte iyi bir teknik bilgi, iyi derecede bilgisayar bilgisi ve iyi düzeyde İngilizce bilgisi aranmaktadır. İç Yapı Malzemeleri üretim, satış, pazarlama ve ihracatı konusundaki oturmuş çalışma sistemi ile, aynı zamanda Üniversiteden yeni mezun olan adaylar için bir okul niteliğini taşımaktadır. Özellikle satış, pazarlama, üretim, muhasebe-finans, lojistik kadrolarımızda teknik eğitimini almış yeni mezunlar için istihdam imkanı mevcuttur.

Firma içinde yükselme olanakları mümkündür. Kariyer planlamasına ve performansa bağlı olarak, üst pozisyona geçiş olanakları öncelikle şirket içi mevcut yapı ve çalışanlar değerlendirilerek gerçekleştirilmektedir.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                       Şehir
Bakım Mühendisi           Eskişehir
Satış Sorumlusu (Aydınlatma) Ankara
Satış Sorumlusu (Aydınlatma) İzmir
Proje Teknikeri               Sakarya
Veritabanı Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.)
Satış Uzmanı                    Ankara
SATIŞ UZMANI             Antalya
Satış Uzmanı                    Konya
Satış Uzmanı                    İstanbul
Satış Uzmanı                    Ankara
Depo Elemanı                   İstanbul(Asya)
Proje Teknikeri                Eskişehir

Başvuru formu için tıklayın.

2 Comments

  1. k.maras elbistan dogumlu 1960. suan 15 yildir rus vatandasiyim vladikavkazda 0turuyom. boru imalar atelye montaji. sihhitesisat su hatlari. arcisuva arcipan montaji.ve ayretan eliyetim var BS araba tamircisiyim bu yazdigim 3 meslek. hangimeslekte isinize beni almanizi beklerim. tessekur ederim .tel 89188234294.unuversal ustayim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*