Arby’s Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Arby’s Personel Alımı Yapacak

Arby’s ‘de çalışmak isteyen adaylara müjde. Arby’s bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Arby’s personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

arbys personel alımı

Firma Hakkında

Farkı lezzetinde gizli olan özgün menüleri ile geleneksel fastfood algısını değiştiren Arby’s, Ağustos 2010’dan itibaren TAB Gıda bünyesine katılmış ve Türkiye’de TAB Gıda güvencesiyle hizmet vermeye başlamıştır.

Benzerlerinden hem lezzet hem de görünüş olarak farklı olan, dünyada eşi benzeri bulunmayan rosto sandviçleri, wrapleri, salataları ve leziz kıvırcık patateslerini misafirleriyle buluşturan Arby’s, kısa sürede mağaza sayısını katlayarak arttırmış ve sürekli daha çok büyümeyi hedeflemiştir. Bu hedef doğrultusunda daha çok iş gücüne ihtiyaç duyan Arby’s, çok sayıda personel alımı yapacak.

Haftanın her günü 10.00 ile 22.00 saatleri arasında faaliyet veren Arby’s işletmelerinde ve imalat atölyelerinde vardiyalı mesai sistemi uygulanmaktadır. Maaş miktarları konusunda net bir açıklama yapmak istemeyen kurumda çalışanların 2.000 TL ile 3.500 TL arasında maaş aldıkları ve performanslarına göre maaşlarına ek olarak prim ile ödüllendirildikleri bilinmektedir.

Arby’s İş İlanları

Şuan 50’den fazla şubesi ile Türkiye’de TAB Gıda güvencesi ile hizmet veren Arby’s, Türkiye genelinde ve tüm dünyada daha çok kişiye lezzetlerini tattırmak adına kadrosuna alacağı personeller ile ilgili detayları internet sitesinden yayınladığı iş ilanı ile duyurdu.

Arby’s İş Başvurusu Formu

Arby’s iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Arby’s kadrosunda çalışmak isteyenlerin kurumun internet sitesi ve kariyer siteleri aracılığıyla yayınlanan iş başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Arby’s insan kaynakları birimi tarafından incelenecek olan başvurulardan kurum kriterlerine en uygun olan adaylara geri dönüş yapılmakta ve niteliklerini, becerilerini ölçmek adına mülakata davet edilmektedir.

Başvuru için tıklayın.

Günümüzde internet kullanımının artması ve yaygınlaşması oldukça belirgin bir durum. Yine de internete ulaşamayan bir kesimin olduğu gerçeğinden yola çıktık. Tek bir telefon ile iş başvurusu yapmanın cazip geleceğini tahmin ederek ortaya çıkardığımız yeni projemizi sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Türkiye’nin her yerinden sadece şehir içi tarifesi ile ulaşabileceğiniz bu çalışmayı, kurumsal kimliğimize yakışır bir inovasyon olarak değerlendiriyoruz. Üstelik şu anda hattımız aktif ve çağrı almaya başlamış durumda.

Sistemin işleyişi ile ilgili kısaca bilgi vermemiz gerekirse;

Çağrı merkezindeki arkadaşlarımız adayların ön bilgilerini alacaklar ve kaydedecekler. İkinci aşamada restoranlar başvuruları değerlendirip, uygun olanlar ile mülakat yapacak. Mülakat süreçleri sonunda en uygun adaylar restoranlarımızda, çağrı merkezimizde veya merkez ofisimizde istihdam edilebilecek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*