Apple Store Personel Alımı ve İş İlanları 2023

apple-store

Apple Store personel alımı yapacak!

Apple Store iş başvurusu yaparak sizde Apple Store’ın gücünden güç alabilirsiniz. Apple Store personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Apple Store eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Apple Store insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Kendinizi Şaşırtın. Dünyayı Şaşırtın

Apple’da kariyer yapmak başka yerde çalışmaya benzemez. Burada teşvik edilir, ilham alır ve gurur duyarsınız. Çünkü buradaki işiniz ne olursa olsun, çok büyük bir bütünün parçası olursunuz.Her ayrıntı önemlidirÜrün kutusunun her bileşeni. Tüketicimizin ürünle kurduğu her temas. Her “Size nasıl yardımcı olabilirim?” sorusu. Kısaca her şeyin bir önemi var. Üstelik bazen değil, her an. Biz Apple’da işimizi bu şekilde yaparız. Dünyanın en sevilen ürünleri böylece ortaya çıkar.Basitlik zordurBuradaki herkese sorun. Bu iş kolay değildir. Sürekli “Neden böyle?” ve “Nasıl daha iyi olur?” sorularını sormayı gerektirir. İşimiz, bütün karmaşıklıktan kurtulup geriye yalnızca en gerekli, en kullanışlı ve en güzel şeyler kalana dek her müşteri deneyimini en baştan gözden geçirmektir: Bu ister Apple fanatiklerini bile memnun edecek bir ürün olsun, ister çağrı merkeziyle bir görüşme olsun, isterse Apple mağazasında iyi düzenlenmiş vitrini olsun.

Açık Pozisyonlar

 

Unvan                     Görev                     Yer                                 Yayın Tarihi
TR-Kurumsal Müşteriler Lideri Perakende Satış Muhtelif   27-Aug-2014

TR-Uzman Perakende SatışMuhtelif                                             27-Aug-2014

TR-Envanter Uzmanı Perakende SatışMuhtelif                       27-Aug-2014

TR-Bilirkişi Perakende SatışMuhtelif                                           27-Aug-2014

TR-Pazar Lideri Perakende SatışMuhtelif                                   27-Aug-2014

TR-Kurumsal Müşteriler Müdürü Perakende SatışMuhtelif 27-Aug-2014

TR-Çözüm Mühendisi Perakende SatışMuhtelif                       27-Aug-2014

TR-Kurumsal Müşteriler Uzmanı Perakende SatışMuhtelif 27-Aug-2014

TR-Yaratıcı Kişi Perakende SatışMuhtelif                                 27-Aug-2014

TR-Müdür Perakende SatışMuhtelif                                            27-Aug-2014

TR-Mağaza Lideri Perakende SatışMuhtelif                           27-Aug-2014

TR-Apple Store Leader Program Perakende SatışMuhtelif 27-Aug-2014

TR-Genius Perakende SatışMuhtelif                                         27-Aug-2014

TR-Hizmet Uzmanı Perakende SatışMuhtelif                       27-Aug-2014
Apple’daki yaratıcı süreci hayal ettiğinizde, aklınıza ilk olarak insan kaynakları ya da finans bölümü gelmeyebilir. Ancak burada, sorumlulukları ne olursa olsun herkesten yaratıcı fikirler ve çözümler bekleriz. Yenilik getirmenin pek çok yöntemi vardır ve birlikte çalıştığımız insanlar her gün yeni yöntemler üretir.Her yerde yaratıcılık

Müdür

Apple Store’da ilham veren liderler, birçok farklı deneyime ve ilgi alanlarına sahip kişiler. En önemlisi de ekibinizle kurduğunuz güçlü ilişkiler, sunduğunuz yenilikçi çözümler ve oluşturduğunuz mağaza ortamının başarısı.

Hem çalışanlara hem de müşterilere ilham veren bir satış ortamı yaratın. Müdür olarak; benzersiz bireylerle dinamik ekipler kurar, müşterilerinizin öğrenme, alışveriş ve bilgi edinme sürecinin eşsiz bir deneyime dönüşmesini sağlarsınız. Tüm bunların ötesinde çalışanlarınızla Apple vizyonunu paylaşır, gelişimlerini desteklersiniz.

Mağaza Lideri

Apple’da mağaza operasyonlarını yöneterek yenilikçi perakende sektörünün öncülerinden biri olun. Mağaza Lideri olarak; satış, teknik destek, kurumsal müşteriler ve eğitim ekiplerini bilginizle ve desteğinizle motive edersiniz. Tüm ekiplerin müşterilerle güçlü ilişkiler kurmasını ve ölçülebilir sonuçlar elde edilmesini sağlarsınız. Ürünlere, lansman günlerine, programlara ve gelişimlere dair heyecan oluşmasını sağlar; bu süreçte iletişim ve gizlilik konusundaki hassasiyetinizi sürdürürsünüz.

Kurumsal Müşteriler Lideri

Kurumsal müşterilere teknoloji çözümleri sunun, müşterilerle güven üzerine inşa edeceğiniz ilişkinizi sürekli bir deneyime dönüştürün. Bu pozisyonda; birden fazla mağazadaki Kurumsal Müşteriler Müdürü ve tüm ekipler için stratejiyi ve vizyonu belirler, profesyonel ilişkileri geliştirirsiniz. Diğer Apple çalışanlarıyla ve önemli şirketlerle birlikte çalışarak perakende, kurumsal ve iş geliştirme alanları arasında bir köprü kurarsınız. Apple Store’un iş dünyasındaki başarılı geleceğini hazırlarsınız.

Pazar Lideri

Yönetim vizyonu ve saha uygulamasını bir araya getirin, Apple’ın gelecekteki başarısına katkıda bulunun. Pazar Lideri olarak bireylerin gelişimini sağlar, ekipler oluşturur ve Apple Store’ların birçok yönden büyümesine katkıda bulunursunuz. Orada bulunmasanız bile Apple vizyonunu yansıtır, yönetim ekiplerinin ve çalışanların motivasyonunu sağlarsınız.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*