Ankamall Personel Alımı ve İş İlanları 2023

ankamall-is-ilanlari

Ankamall personel alımı yapacak!

Ankamall iş başvurusu yaparak sizde Ankamall’ın gücünden güç alabilirsiniz. Ankamall personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Ankamall eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Ankamall insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

12 Mayıs 2006′da Türkiye’nin Alışveriş Merkezi unvanıyla kapılarını ziyaretçilerine açan ANKAmall Alışveriş Merkezi, dünyanın seçkin markalarından oluşan 320′yi aşkın mağazası, 108.000 m² kiralanabilir alanı, 6.000 araçlık ücretsiz otoparkı, kafeleri, restoranları, tiyatrosu, 10 sinema salonu ve çocuklar için oyun alanlarıyla her gün 10.00 – 22.00 saatleri arasında ziyaretçileriyle buluşuyor.

ANKAmall Alışveriş Merkezi’nde Türkiye’nin ve dünyanın seçkin birçok markası ve Türkiye pazarına ilk defa ANKAmall’da giriş yapan ünlü markalar yer alıyor.

11.800m²’lik mağazasıyla Koçtaş, 9.700 m² ile 5M Migros, 5.000m² ile Electro World; bunların yanı sıra Boyner, H&M, SMYK, Marks&Spencer, YKM Sport, Deichmann, Mudo City, Flo, Zara, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Mango, Jack&Jones gibi daha birçok marka ANKAmall ziyaretçisiyle buluşuyor.

Ziyaretçilerine her yönüyle rahat, keyifli ve kaliteli bir alışveriş sunan ANKAmall, gerçekleştirdiği aktivitelerle de Ankara’da alışveriş anlayışını değiştirmeye devam ediyor.

Yönetimini ve kiralamasını Ece Türkiye Proje Yönetimi A.Ş.’nin üstlendiği ANKAmall Alışveriş Merkezi, her gün 10:00 – 22:00 saatleri arasında alışverişi, çeşitle, keyifle ve yaşama dair güzel anlarla sunmaya devam ediyor.

ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş.

ECE Türkiye, Alman ECE Grubu tarafından Ekim 2000 tarihinde İstanbul’da kuruldu. Şirket, Türkiye’de büyük ölçekli alışveriş merkezi yatırım projelerinin geliştirilmesi, planlanması, inşaatı, kiralanması, yönetimi ve finansmanı alanında hizmet veriyor.

Uzun vadeli yatırım ve yönetim projeleriyle ilgilenen ECE Türkiye, İstanbul’da Metrocity, Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi, Neomarin AVM, CarrefourSA Maltepe Park ve CarrefourSA Bahçelievler AVM’yi, Ankara’da ANKAmall, Antalya’da Antalya Migros Alışveriş Merkezi ve TerraCity AVM’yi, İzmir’de  CarrefourSA Karşıyaka AVM’yi ve Eskişehir’de Espark Alışveriş Merkezi’ni yönetiyor. Şirketin aynı zamanda İstanbul Beylikdüzü / Esenyurt bölgesinde  220 milyon Euro yatırımla gerçekleştirdiğiMarmara Park Alışveriş Merkezi 250 mağaza ve 100.000 m² kiralanabilir alanla Ekim 2012′de faaliyete başladı. Şirketin ayrıca, Türkiye’nin değişik şehirlerinde yatırım aşamasında veya inşaatı süren projeleri de bulunuyor.

ECE Grubu

1965 yılında Almanya Hamburg’da kurulan ECE, Avrupa pazarında şehir içi alışveriş merkezleri geliştirmede sektör lideri. Grup, 17 Avrupa ülkesinde, yönetimini üstlendiği 189 alışveriş merkezinde yer alan ve yıllık toplam ciroları 21 milyar Euro olan 17,500 perakendeciyi ve 6 milyon m² satış alanını temsil ediyor.

Ayrıca, 20 yeni alışveriş merkezi projesi de halihazırda planlama veya inşaat aşamasındadır.

ECE’nin
 yönettiği alışveriş merkezleri; Almanya, Avusturya, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, İsviçre, Katar, İspanya,  İtalya, Litvanya, Macaristan, Polonya, Romanya, Rusya, Slovakya, Yunanistan ve Türkiye’de bulunuyor.

ECE – Alışveriş Merkezleri Geliştirme (Einkaufs-Center Entwicklung) anlamına geliyor.

http://www.ankamall.com.tr/

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*