Anadolu Hastaneleri Personel Alımı ve İş İlanları 2023

anadolu-hastaneleri

Başlıklar

Anadolu Hastaneleri personel alımı yapacak!

Anadolu Hastaneleri iş başvurusu yaparak sizde Anadolu Hastaneleri ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Anadolu Hastaneleri personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Anadolu Hastaneleri eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Anadolu Hastaneleri insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Anadolu Hastaneleri’nin İnsan Kaynakları politikasının temelleri, kurumumuzun “hasta odaklı kurumsal yönetim” yaklaşımına dayanmaktadır.

Etik uygulamalardan taviz vermeden, her koşulda hasta sağlığını ve memnuniyetini temel hedef olarak benimseriz. Bu yolda çalışanlarımızdan güç alırız. Başarıya giden yolda; doğru kişileri doğru işe yerleştirmenin önemine inanırız. Potansiyeli yüksek çalışanlarımızın gelişimlerini destekler, performansa dayalı kariyer yönetimi yapar, çalışanlarımızla sürdürülebilir ve uzun vadeli işbirlikleri kurarız.

İnsan Kaynakları Misyonu

Anadolu Hastaneleri, sağlık sektöründeki öncü rolü doğrultusunda çalışanlarının bireysel ve profesyonel gelişimlerini tamamlamaları için her türlü fırsatı yaratan bir kurumdur. Sağlık çalışanları tarafından en çok çalışılmak istenilen hastane olma misyonuyla, 1991 yılından bu yana üstün nitelikli doktorlar ve tecrübeli sağlık personeli yetiştirmektedir.

İnsan Kaynakları Vizyonu

Çalışanlarımızın gurur duyacağı bir çalışma ortamı yaratarak, hastanemizin başarısında en büyük etken olan çalışan memnuniyetinin devamlılığını sağlamayı İnsan Kaynakları vizyonu olarak benimseriz. Yüksek nitelikli çalışanlarımızın bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirip; potansiyellerini ortaya çıkarmalarını ve sürekli üstün performans göstermelerini destekleyerek, hastaların en çok tercih ettiği hastane olmayı ve bu konumu korumayı amaçlarız.

Ücret

Ücret brüt bazda ve aylık periyodlarla ödenir. Çalışan ücretleri; kişilerin bilgi birikimi, deneyimi, eğitim düzeyi ve yabancı dil bilgisi gibi yetkinlikleri doğrultusunda belirlenir.

Ek Olanaklar

Ulaşım : İstanbul Silivri Hastanesi’nde hizmet veren ücretsiz personel servis ağı bulunmaktadır.

Yemek : Öğle yemeği servisi bulunmaktadır. Vardiyalı çalışanlar için akşam yemeği ve sabah kahvaltısı verilmektedir.

Sağlık : Anadolu Hastaneleri çalışanları ve aileleri için özel indirim imkanı tanınmıştır.

Lojman : Görev yapacağı şehirde ikamet olanağı olmayan hemşireler ve sağlık memurları için hastanelerle aynı semtte ücretsiz lojmanlar bulunmaktadır.

Eğitim ve Gelişim : İşe alımlarda, kurum kültürüne ve pozisyona özel yetkinliklere sahip en uygun adayın Anadolu Hastaneleri’ne kazandırılması hedeflenir.

anadolu hastaneleri insan kaynaklarıYapılan tüm başvurular veritabanına kaydedilir. Açık pozisyonlar için bu veri tabanından veya danışmanlık şirketleri ile yürütülen çalışmalardan ulaşılan, uygun adayları içeren bir havuz oluşturulur ve seçim süreci başlatılır.

İşe alım süreçlerinde tüm adaylar, pozisyona göre fonksiyonel yetkinliklerin yanı sıra Anadolu Hastaneleri’nin temel yetkinlikleri olan; hasta odaklılık, işini sahiplenme, yenilikçilik, ilişki geliştirme, kendini tanıma ve geliştirme özelliklerine göre değerlendirilir. Kurum kültürü ve değerlere uygunluk, sürecin tümünde dikkate alınan en önemli kriterlerdir. Yönetsel pozisyonlar için temel yetkinliklerin yanı sıra, ekip geliştirme yetkinliği aranır.

Görüşmeler ve değerlendirmeler sonucunda olumlu bulunan adaylar için referans araştırması yapılır. Bu süreçleri olumlu olarak tamamlayan adaylara işe alım ekibi tarafından iş teklifi yapılır.

Görüşmeler sonucunda mevcut pozisyonda değerlendirilemeyen adayların başvuruları, başka pozisyonlarda değerlendirilmek üzere bir yıl boyunca veritabanında saklanır ve takip edilir. Tüm adaylar işe alım süreci sonucu ile ilgili bilgilendirilir.

Buradan başvuru yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*