Altur Turizm Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Altur Turizm’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Altur Turizm bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Altur Turizm personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Altur Turizm, 1976 yılında ulaşım alanında hizmet vermeye başlamış bir şirkettir ve o günden bu yana aralıksız çalışmalarına devam etmiştir. Araç filosunu her zaman çağın gereklerine ve özellikle İstanbul trafiğinin koşullarına göre yenilemiş, sürekli gelişerek yoluna devam etmiştir. Uzman kadrosuyla birlikte her gün 9.000 araçlık filosu ile 300.000’den fazla personeli evinden işine, işinden evine güvenle taşımaya devam etmektedir.

Altur Turizm Personel Alımı ve İş İlanları

Altur Turizm İş İlanları

Altur Turizm şirketi Ocak 2005 tarihinde Volkswagen ve Seat ana bayiliğini almış, binek, ticari araç satışı ve servisi hizmeti de vermeye başlamıştır. Ayrıca DOD bayiliği ile ikinci el araç alım satımı yapmaya devam etmektedir. 2006 yılında araç kiralama işine de başlamış, 220 kuruluşa 6.000 araç kiralaması gerçekleştirmiştir.

Pozisyon Lokasyon
Yazılım Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.)
Muhasebe Elemanı İstanbul(Avr.)

2013 yılında 40 araçla özel transfer hizmetine başlamış, 2019 itibariyle bu sayı 600’e çıkmıştır. Yine 2015 yılından bu yana öğrenci taşımacılığı alanında da hizmet vermektedir. Bütün bu alanlarda zaman zaman personel alımı yapan şirket, istihdam alanlarını genişletmektedir.

Nasıl Başvurulur?

Altur Turizm iş başvuruları şirketin kendi web sitesi üzerinden gerçekleştirilmektedir. https://www.alturturizm.com.tr/tr/kariyer-19 linkinden Kariyer sekmesine ulaşabilirsiniz. Burada Alturda Kariyer, İş Başvuru Formu ile Eğitim ve Gelişim başlıkları bulunuyor. İşe alımlarından en çok önem verdikleri noktanın uzun süreli iş birliği olduğunu, kendi yöneticilerini kendi içlerinden yetiştirmeye önem verdiklerini belirtiyorlar. Bu yüzden başvurduğunuz pozisyonda kariyer olanağınız vardır.

İş Başvuru Formuna tıkladığınızda genel bilgilerininiz, genel özellikleriniz, eğitim bilgileriniz, iş tecrübeniz isteniyor. Her başlık altında doldurmanız gereken yerleri doldurduktan sonra Gönder sekmesine tıklayarak başvurunuzu yapıyorsunuz. İK ekibi başvurunuzu değerlendirerek geri dönüş yapıyorlar.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Şoför
 • Müşteri hizmetleri temsilcisi
 • Güvenlik görevlisi
 • Satış ve pazarlama uzmanı

Pozisyon Açıklamaları:

 • Şoför: Şirketin hizmet verdiği alanlarda taşımacılık yapmak, araçları kullanarak şirketin üstlendiği taşıma işlerini gerçekleştirmek.
 • Müşteri hizmetleri temsilcisi: Şirketin çağrı merkezine gelen telefonları karşılamak, müşteri soru ve şikayetlerini cevaplandırmak, çözüm üretmeye çalışmak.
 • Güvenlik görevlisi: Şirketin ilgili merkezlerinde çalışanların ve müşterilerin güvenliğini sağlamak.
 • Satış ve pazarlama uzmanı: Şirketin satış yaptığı araç ve markalar hakkında müşterileri bilgilendirmek, stratejiler geliştirerek ürün ve hizmetlerin daha fazla kişi tarafından satın alınmasını sağlamak.
 • Host: Şirketin araçlarında yardımcılık yaparak yolcuların güvenliğini, ihtiyaçlarını karşılamak.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cumartesi 08:30 – 19:00, Pazar günleri tatil. (Şirketin bazı pozisyonlarında vardiya sistemi uygulanmaktadır)

Alım Yapılacak Şehirler: İstanbul.

6 Comments

 1. Slm 25 yil dan beri istanbulda arac kuulaniyorum 1978 dogumluyum src 2 src dort belediye sofor kartim var

 2. SLM E.D.G EHLİYETLERİM ALTUR TURİZM DE ÇALIŞMAK İSTERM SAMSUNDA İKAMET ETMEKTEYİM TL 05414155353

 3. istanbul beyoğlunda ikamet etmekteyim src_2 ,src_4 belgeli E sınıf ehliyetim bulunmakta..1979 istanbul doğumluyum endüstri meslek lisesi motor mezunuyum.. Otomotiv yedekparça, depoculuk,gibi işlerde çalıştım.. Evli 1 çocuk babasıyım.. 0546 569 69 44 oğuzhan TEKİN

 4. slm ben hosteslik yapmak istiyorum yaşım 22 bana ulaşmanızı istiyorum İstanbul 05343585486 yakın yerlerde çalışmak istiyorum

 5. slm ben hosteslik yapmak istiyorum yaşım 22 bana ulaşmanızı istiyorum İstanbul 05343585486

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*