İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Aksu Belediyesi Personel alımı ve İş İlanları 2020

Ülkemizde turizmin başkenti olan Antalya, bahar aylarının gelmesi ile birlikte turizm sezonunu açmaktadır. Yerli ve yabancı fark etmeksizin turistler tarafından büyük ilgi gören Antalya’nın her bölgesi, turist akınına uğramaktadır.

Bu durum belediyelerin daha çok çalışmasına ve daha fazla personel ihtiyacı duymasına neden olmaktadır.

Antalya’nın en çok ilgi gören bölgelerinden biri olan Aksu’da, belediye bünyesinde yeni yüzler görmek istemektedir. Turizm sezonunun açılması ile birlikte Aksu belediyesi işçi alımı, memur alımı, görevli alımı vb. alımları iyiden iyiye arttırmaktadır. Turizm sezonunun açılması ile birlikte Antalya’da ciddi bir istihdamın sağlandığını söylemek mümkündür.

aksu belediyesi işçi alımı

Antalya Aksu Belediyesi Personel Alımı

Aksu belediyesi personel alımı konusunda çok farklı ihtiyaçlar duyabilmektedir. Genel anlama belediyeler, temizlik görevlisi, park ve bahçeler görevlisi, çevre düzenleme görevlisi gibi ihtiyaçlar duyarken, Aksu belediyesi hem bu alanlarda hem de sahille ilgili alanlarda ciddi bir personel açığı hissetmektedir.

Bu personel açığının karşılanabilmesi adına yayınlanan iş ilanlarına, Aksu belediyesi iş başvuru formu ile müracaat etmeniz, kısa süre içerisinde belediye bünyesinde işe başlamanıza neden olacaktır.

Antalya Aksu Belediyesi İş İlanları

Aksu belediyesi iş ilanları konusunda genel anlamda turizme yönelik ilanlarla öne çıkmaktadır. Bununla birlikte diğer birçok iş pozisyonunda personel açığının ihtiyacı olduğu da bilinmektedir.

Bu açıkları özellikle turizm sezonun açılması ile birlikte hızlı bir şekilde doldurmak isteyen Aksu belediyesi, bu konuda iş ilanlarını birçok yayın organı ile duyurmaktadır.

İŞKUR, Aksu yerel haber siteleri, gazeteleri veya televizyon kanalları, Aksu belediyesi insan kaynakları vb. yayın organları, bu ilanları çok kolay bir şekilde takip edebilmenize yardımcı olacaktır.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

Antalya Aksu Belediyesi Memur Alımı

Aksu belediyesi memur alımı konusunda sadece turizm sezonunda değil, yılın hemen hemen her döneminde ihtiyaç duyabilmektedir. Özellikle eğitimli ve vasıflı kişileri memur kadrosuna çok çabuk bir şekilde yerleştiren Aksu belediyesi, bu sayede önemli bir istihdam ihtiyacını gidermektedir.

Memur alımı bekleyen kişilerin, Aksu belediyesi iş başvurusu yaptıktan hemen sonra olumlu ya da olumsuz dönüş alabilmeleri mümkündür. Ayrıca belediye memur pozisyonunda başvurunuzu olumsuz olarak yanıtlarsa, diğer iş pozisyonları da önerebilmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Aksu İş İlanları

Aksu iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün. Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Aksu iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir. Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Aksu iş ilanları

 • Genel Başvuru – Engelli Personel
 • AQUAPARK&LUNAPARK PERSONELİ
 • Genel Muhasebe Sorumlusu

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Aksu iş ilanlarına bakabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir