Aksa Doğalgaz Çukurova Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Aksa Doğalgaz Çukurova Personel Alımı Yapacak

Aksa Doğalgaz Çukurova’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Aksa Doğalgaz Çukurova bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Aksa Doğalgaz Çukurova personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Aksa Doğalgaz cukurova iş başvurusu

Firma Hakkında

Aksa Doğalgaz Çukurova bölgede bulunan Adana, Mersin, Osmaniye, İskenderun, Tarsus, Ceyhan, Dörtyol, Toprakkale, Payas, Arsuz (Nardüzü), Defne (Sümerler, Akdeniz, Elektrik, Armutlu) , Belen, Kadirli ve Antakya, Yumurtalık il ve ilçelerinde doğal gaz dağıtım hizmeti vermektedir.

Tüm dünyada marka olmak ve lisans alanı içinde enerjinin var olduğu her yere ulaşmak hedefiyle çalışmalarını sürdüren Aksa Doğalgaz Çukurova, sahip olduğu enerjiyi halka ulaştırırken yeni çalışma arkadaşlarına ihtiyaç duyduğunu ve çok sayıda eleman alımı yapacağını açıkladı.

Hafta içi sabah 08.00-12.30 öğlen 13.30-18.00 saatleri arasında mesai yapan Aksa Doğalgaz Çukurova, personellerini bu saatler arasında çalıştırmaktadır. Çalışma saatlerinin dışında fazla mesai yapılması durumunda ise çalışanlara ek ücret ödenmektedir. Şirket maaş konusunda ise asgari ücret politikası uygulanmaktadır.

Aksa Doğalgaz Çukurova İş İlanları

Çalışanlarının güvenliğine, sağlığına ve çevreye önem vererek, gazı güvenli ve kesintisiz bir şekilde dağıtıp, sürekli gelişmeyi hedef alarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutacak adaylarını bünyesine katacak olan Aksa Doğalgaz Çukurova, insan kaynakları elemanı, dağıtım elemanı, güvenlik elemanı ve engelli eleman alımı yapacak.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Temizlikçi
  • Veznedar
  • Güvenlik Görevlisi

Aksa Doğalgaz Çukurova İş Başvurusu Formu

Aksa Doğalgaz Çukurova bünyesinde yer almak isteyen adaylar kurumun internet sitesi üzerinden ya da genel merkeze giderek iş başvuru formu doldurulmalıdır.

Başvuru yapmak isteyen adayların öncelikle açık pozisyonlar için istenen şartları incelemesi ve kendisine uygun olan şube ve birime göre başvuru formunu doldurması gerekmektedir.

Aksa Doğalgaz’da sevgi, saygı, çeşitlilik ve fırsat eşitliği temelleri üzerine kurulu şeffaf ve güvenilir bir ortam yaratmak hedefiyle hareket ediyor ve bu prensiplerin samimi ve adaletli bir şekilde uygulamaya geçirildiğinde başarıya ulaşılacağına inanıyoruz.

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*