Akmerkez Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Başlıklar

Akmerkez Personel Alımı

Tekfen, İstikbal ve Akkök gruplarının dünya ölçeğinde bir alışveriş merkezi kurma girişimi ile ortaya çıkan Akmerkez, 1993 yılında İstanbul’un kalbi Etiler’de açılış yaptı. Akmerkez personel alımı gerçekleştirerek, şehrin sosyal yaşamına dinamizm katmaya devam etmektedir.

Akmerkez eleman alımı esnasında moda, yemek, eğlence ve etkinlik alanlarında adaylara bambaşka bir kariyer fırsatı sunuyor. Merkez, 246 mağazası ve 1500 araçlık otoparkı ile binlerce müşterisine kaliteli hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Bu hedef doğrultusunda Akmerkez işçi alımı yapılarak, alışverişin tadını çıkarmak isteyen bireylere hijyenik ve natürel güzellikte bir ortam sunulmaktadır.

Akmerkez Personel Alımı

Akmerkez Çalışma Şartları

Akmerkez çalışma şartları hangi departmanda ve pozisyonda çalıştığınıza göre değişmektedir. Örneğin; şehirden uzaklaşmak ve konforla tasarlanmış alanlarda keyif yapmak isteyenler için Üçgen Teras bulunmaktadır.

Doğal olarak burada görev alan personel, merkezin gökyüzüne bakan yüzünde çalışmaktadır. Maaşlar ise en az asgari düzeyde olup, pozisyona göre artış gösterebilmektedir.

En az lise mezunu adayların alındığı alışveriş merkezine, özellikle kişisel imajına ve dış görünüşüne özen gösteren kişiler seçilmektedir.

Şirket hem full time, hem de part-time işçi alımı yaparken aynı zamanda belirlenen oranda Akmerkez engelli alımı da yapılmaktadır. Sistematik bir yapıda çalışan alışveriş merkezi, personellerinin mutluluğunu ön planda tutmaktadır.

Bu nedenle belirli zaman dilimlerinde motivasyonu yükseltmeye odaklanan seminerler düzenlemektedir. 1995 yılında Avrupa’nın en iyi alışveriş merkezi ödülünü alan Akmerkez, 1996 yılında da dünyanın en iyi merkezi ödülüne layık görüldü.

Bu anlamda bir ilke imza attı ve yaşama değer katan projeleri ile çalışanları sürekli geliştirmeye odaklandı.

Akmerkez İş İlanları

Akmerkez başvuru için kariyer siteleriyle işbirliği yapmaktadır. Bu nedenle Akmerkez iş ilanları, çeşitli kariyer sitelerinde ve İŞKUR’un resmi web sitesinde yayınlanmaktadır.

Şayet güncel ilan bulunmuyorsa ya da yayımlanan ilanlar arasında sizin kariyer hedeflerinize uygun bir duyuru yoksa o halde Zorlu Center, Forum İstanbul, Media Markt ve Mall of İstanbul eleman alımlarını da inceleyebilirsiniz…

Akmerkez İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akmerkez iş başvuru formu, alışveriş merkezi içerisinden doldurulabildiği gibi kariyer siteleri ve İŞKUR aracılığıyla da başvuru iletilebilmektedir. Açılan pozisyona uygun görülen adaylar, birebir görüşme için merkeze çağırılmakta ve nitelikleriyle birlikte diksiyon ile dış görünüş değerlendirmesi yapılmaktadır.

Genel başvurularda ise adayların CV’leri havuzda bekletilerek, mağazalarda ya da alışveriş merkezi içerisindeki toplu alanlarda personel açığı olduğunda genel başvuruda bulunan kişilerin CV’lerine öncelik verilmektedir. Genel başvuru yapacağınız zaman referans yazmayı ve fotoğraf koymayı ihmal etmemenizi öneririz…

http://www.akmerkez.com.tr/tr

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*