Adıyaman Akmercangaz Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Adıyaman Akmercangaz’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Adıyaman Akmercangaz bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Adıyaman Akmercangaz personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1991 yılında kurulan Akmercan Şirketler Grubu, 2006 yılına gelindiğinde Adıyaman merkezi başta olmak üzere bazı ilçelerin doğalgaz dağıtım bölgesi ihalesini alarak Akmercangaz adıyla enerji sektörüne giriş yapmıştır.

Gün geçtikçe enerji sektöründe hizmet ağını büyütmeye devam eden Akmercangaz, bin 500 kilometre doğalgaz dağıtım hattıyla beraber yaklaşık 75 bin aboneye 300’e yakın uzman ve teknik kadrosuyla güvenilir ve kesintisiz doğalgaz hizmetlerini sunmaya devam etmektedir.

Akmercangaz iş başvurusu

Adıyaman Akmercangaz İş İlanları

Adıyaman Akmercangaz, enerji sektörüne adım attıktan çok kısa bir süre sonra sağladığı geniş hizmet ağı sayesinde sektöründe adından söz ettiren bir firma konumuna ulaşmıştır. Adıyaman’dan Samsun’a, Muğla’dan Sakarya’ya kadar Türkiye’nin farklı coğrafyalarında sürdürdüğü doğalgaz dağıtım hizmetleri ve 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet anlayışı sayesinde güvenin adresi olmak üzere çalışmalarını sürdürmektedir.

Her geçen gün sektöründe hızla büyürken hizmet ağını da genişleten Adıyaman Akmercangaz’ın dolayısıyla yayınladığı her yeni iş ilanı da birçok kişi tarafından sıkı bir şekilde takip edilmektedir.

Pozisyon – Lokasyon Başvur
Genel Başvuru
İstanbul (Tümü)
Başvur
Çay Servis ve Temizlik Elemanı
İstanbul(Avr.)
Başvur
Muhasebe Görevlisi
fatgpt
İstanbul(Avr.)
Başvur

Nasıl Başvurulur?

Akmercangaz, sektöründe hızla büyümeye devam ederken artan ihtiyaçları karşılamak amacıyla da zaman zaman bünyesinde yeni eleman alımları gerçekleştirmektedir. Yeni iş ilanlarını kendi resmi sitesi üzerinden yayınlayan Adıyaman Akmercangaz, https://www.akmercangaz.com.tr linki üzerinden firmanın ana sayfasına ulaşılmaktadır.

Linke tıklandığında açılan yeni sayfada “Kurumsal” butonuna tıklayarak açılan sekmeler arasında “İş Başvurusu” sekmesine basılmalıdır. Yeni açılan sayfada “İş Başvuru Formu ”nu kendinize ait bilgi ve tecrübelerinizle doldurduktan sonra özgeçmişinizi bir belge olarak sisteme yüklemeniz gerekmektedir. Ardından “Başvur ” butonuna basarak öz geçmişinizin İnsan Kaynaklarına ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar 

  • Makine Teknikeri: Görev alınan firmada yer alan makinelerin ve motorlu araçların mühendisler kontrolünde bakım, onarım, tamirat ve tadilat işlerini gerçekleştirmekle yükümlü olan kişilerdir. 
  • Doğalgaz Teknikeri: Binalarda doğalgaz tesisatının standartlara uygun olarak kurulması ve atık suların dışarı iletilmesi için gerekli olan sistemleri kurmakla sorumlu olan kişilerdir. Ayrıca doğalgaz sisteminin kuruluşundan sonra bakım ve onarım işlerinde de yetkili olan kişilerdir.
  • Doğalgaz Boru Kaynakçısı: Doğalgaz borularını ilgili kaynak standartlarının izin verdiği şekilde açık ve dış ortamlarda gerçekleştirmekle sorumlu olan kişilerdir.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18 yaş ve üzeri (Çalışılacak pozisyona göre firma tarafından belirlenmektedir.)

Çalışma Saatleri:  Çalışılacak pozisyona göre firma tarafından belirlenmektedir.

Alım Yapılacak Şehirler: İstanbul, Adıyaman

Adıyaman Akmercangaz Benzer İş İlanları

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*