Akay Grup Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Akay Grup’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Akay Grup bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Akay Grup personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Akay Grup Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

İnsan Kaynakları Politikamız, güçlü ve dinamik yönetici kadrolarımızın liderliğinde, iş etiğine bağlı, kültürümüzü sahiplenen çalışanlar ile kurumsal girişimciliğimizi pekiştirmektir.

Grubumuz; müşteri ve çalışanlarımızla birlikte, bir aile ortamı içersin de, takım olarak, kaliteli hizmet verebilme adına; saygı, açıklık, samimiyet ve dürüstlük ilkesinden ödün vermeden, güvene dayalı çalışmalar yapmaktadır.

Şirketimiz insan odaklı yönetim anlayışı içerisinde, personelimize verdiğimiz eğitimle birlikte, zihinsel yetenekleri, kişilik özellikleri, kendilerini geliştirme düzeyleri, işlerinde ilerleme ve üst düzeylere gelme istekleri dikkate alınarak kariyer planlarına yön vermektedir. Bu bakış açısı doğrultusunda Akay Grup personelinin iş doyumunu, şirkete bağlılığını ve şirket içi hareketliliğini sağlamaktayız.

Belirlenen şirket hedeflerinin gerçekleştirilmesine yönelik çalışan personelimizin verimli çalışmalarını teminen kariyer fırsatını kendilerine sağlamak adına grup şirketlerimizde doğan fırsatları önce kendileri ile paylaşarak endirekt olarak kariyer gelişmelerine katkıda bulunmaktayız.

Akay Grup İş İlanları

Akay Grup iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

  • Resepsiyonist: Rescate Hotel Ankara’daki otelimizde görev alacak “Resepsiyonist” arıyoruz. Ön Büro Resepsiyonist pozisyonunda çalışmış, Günlük işleyiş ve operasyona hakim, Windows Office programlarına hakim, Analitik düşünebilen, Disiplinli, Esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek (vardiyalı), Tercihen Night Audit yapmış veya prosedürlerini bilen, Dış görünüşüne önem veren, İngilizce bilen (yazili & sözlü), Kariyer hedefleri doğrultusunda kendini geliştirmeye açık, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Adaylarının başvurularını bekliyoruz.
  • Garson: İstanbul Anadolu yakasındaki Mercure İstanbul Ümraniye otelimiz F&B Departmanı bünyesinde GARSON / SERVİS PERSONELİ olarak çalışacak Bay/Bayan takım arkadaşları aranmaktadır. Güler yüzlü, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, Ekip çalışmasına yatkınMisafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Tercihen Turizm ve Otelcilik eğitimi veren Meslek Yüksek Okulu ya da Turizm Meslek Lisesi mezunu.
No Pozisyonlar Lokasyon
1 Satış ve Pazarlama Uzmanı İzmir

Akay Grup İş Başvurusu Formu

Akay Grup iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Akay Grup iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*