Akademi Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Akademi Hastanesi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Akademi Hastanesi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Akademi Hastanesi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Akademi Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

Yüksek kalitede sağlık hizmetleri sunmayı hedefleyen Akademi Hastanesi, deneyimli ve uzman kadrosu ile sürekli gelişmektedir. Sağlık alanında son teknolojilerden yararlanan kurum, insani değerleri ön planda tutmaktadır. Hastanenin çok sayıda bölümü olup bunlardan bazıları,

Acil Servis, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyetetik, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Dâhiliye, Dermatoloji, Enfeksiyon Hastalıkları ve Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon gibidir. Kurumun yeni personel ihtiyaçları zaman içerisinde olmaktadır. Bunlar ilanlar verilerek adaylar ile paylaşılır.

Akademi Hastanesi İş İlanları

İş başvurusu yapmak için öncelikle ilanların nasıl takip edileceği bilinmelidir. Eğer Akademi Hastanesi bünyesine katılmayı arzuluyorsanız, özel bir hastane olduğu için online kariyer sitelerini her gün kontrol etmeniz gerekir.

Buna ek olarak kendi sitesi de incelenebilir. Alım yapılabilecek çok sayıda pozisyon olup bazıları,

 1. Biyomedikal Teknikeri,
 2. Kardiyoloji Uzmanı,
 3. Pratisyen Hekim,
 4. Medikal Onkoloji Hekimi,
 5. Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı şeklindedir.

Çıkan ilanlar kurumun o anki gereksinimlerine göre olduğu için farklılık gösterebilir. Ancak ilan çıkmışsa ve aranan şartlarla uyum da sağlıyorsanız, başvuru yapabilirsiniz.

Akademi Hastanesi İş Başvurusu Formu

Akademi Hastanesi personel alımı başvurusu kendi sitesinden yapılabilmektedir. Bunun için https://akademihastaneleri.com/kurumsal_insan-kaynaklari adresine girmeniz gerekir. Ardından da karşınıza çıkan formda,

 1. Medeni Hal,
 2. Cinsiyet,
 3. Uyruk,
 4. Adı-Soyadı,
 5. Doğum Yeri,
 6. Doğum Tarihi,
 7. Eğitim Bilgileri,
 8. Yabancı Dil,
 9. Bilgisayar Bilgisi,
 10. İş Tecrübesi,
 11. Sağlık Durumu,
 12. Diğer Tamamlayıcı Bilgiler,
 13. Referanslar,
 14. İstihdam Durumu dâhil gerekli her alan doldurulmalıdır.

Ardından tek yapmanız gereken göndermedir. Bilgileriniz kuruma ulaştıktan sonra yetkililer tarafından gerekli incelemeler yapılacaktır. Sonrasında ise uyumluysanız gerekli bilgilendirme gerçekleştirilir. Mülakatı da geçerseniz, işe kısa sürede başlayabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*