İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Akademi Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Akademi Hastanesi Alımı Yapacak

Akademi Hastanesi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Akademi Hastanesi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Akademi Hastanesi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Akademi Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Hayatımızda önem verdiğimiz bir çok konu vardır. Bunların en önemlisi insanı oluşturan üç temel unsurdur; Akıl, Beden ve Ruh. Bu öğelerden her birinin kendi içindeki ve kendi aralarındaki denge halini korumaya yardımcı olmaktayız. Günümüzde teknolojideki ilerlemeye rağmen bir çok hastalık varlığını koruyarak yayılmaya devam etmektedir.

Bu da bahsettiğimiz denge düzenini teknolojinin tek başına sağlayamayacağını ve hasta-hekim ilişkisinin yerini alamayacağını göstermektedir. Biz, Akademi Hastanesi, doktor, hemşire, sağlık personeli kadrosuyla ekip olarak bedeninizin huzuru için huzur kenti olan Konya’mıza bu girişimi yaptık.

Akademi Hastanesi İş İlanları

Akademi Hastanesi’a iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

POZİSYON

Akademi Hastanesi İş Başvurusu Formu

Akademi Hastanesi iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Akademi Hastanesi iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir