Ak Yatırım Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Ak Yatırım personel alımı yapacak!

Ak Yatırım iş başvurusu yaparak sizde Ak Yatırım’ın gücünden güç alabilirsiniz. Ak Yatırım personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Ak Yatırım eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Ak Yatırım insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

İŞE ALIM VE YERLEŞTİRME

Ak Yatırım, piyasadaki saygın ve güvenilir konumunu çalışan kalitesi ile birleştirerek, gelecek vaad eden, kendine güvenen, etik, sorumluluk sahibi, yeniliklere açık ve sermaye piyasalarında kariyer yapmak isteyen adayları bekliyor!

PERFORMANS YÖNETİMİ

Ak Yatırım’da Performans Yönetim Sistemi, çalışanların performanslarının, şirket hedefleri doğrultusunda sürekli geliştirilmesini sağlayan bir yönetim sürecidir. Şirket hedefleri ile uyumlu bireysel hedefler ve yetkinlikler kapsamında bireylerin performanslarını yöneterek çalışanlarımızın, bölümlerimizin ve şirketimizin daha iyi sonuçlar elde etmesi amaçlanmaktadır.

KARİYER PLANLAMA

Ak Yatırım’da yükselme; yetki, sorumluluk ve ücret artışını beraberinde getirir. Görev tanımının gerektirdiği deneyim, bilgi, beceri ve temsil kabiliyetine sahip olan çalışanlar, performansları da göz önünde bulundurularak yılda 2 kez toplanan terfi komitesi onayı ile bir üst göreve terfi ederler.

EĞİTİM FAALİYETLERİ

Çalışanların mevcut görevleri ve aday oldukları görevlerin gerektirdiği bilgi, beceri ve davranış özellikleri doğrultusunda kişisel, yönetsel ve fonksiyonel eğitimler planlanarak konusunda uzman eğitim firmaları ile birlikte eğitimlerimiz gerçekleştirilir. Göreve uygun eğitimler seçebilmek ve eğitimlerin etkinliğini arttırmak amacıyla eğitim sonuçlarının iş sonuçlarına ne şekilde yansıdığı takip edilir.

ÜCRETLENDİRME

Ücret paketi; maaş, yılda 4 ikramiye ve diğer yan ödemelerden oluşur. Ücret artışları, şirketin ve bireyin performansı ile doğru orantılı olarak, enflasyon oranı ve piyasa ortalamaları göz önünde bulundurularak yılda 1 kez yapılır.

İş başvuru formu göndermek için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*