Afyon Zeyland AVM Personel Alımı ve İş İlanları 2022

zeyland-avm-personel-alımı

Zeyland AVM personel alımı yapacak!

Zeyland AVM iş başvurusu yaparak sizde Zeyland AVM’ın gücünden güç alabilirsiniz. Zeyland AVM personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Zeyland AVM personel alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Zeyland AVM insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

BÖLGENİN İLK VE TEK ALIŞVERİŞ VE EĞLENCE MERKEZİ ZEYLAND

23 Şubat 2008 tarihinde Afyonkarahisar`ın İlk ve Tek Alışveriş , Eğlence ve Yaşam merkezi, bünyesinde Afyon ve çevre illere hizmet veren yörenin ilk Ev ve Yapı marketi Tekzen, B.İ.M , 5 salonlu modern Zeyland Cinens sineması, Petrol Ofisi, Burger King, Fast-Food alanları ve ailelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak markalar ile birlikte kapılarını açmıştır.
400 araçlık otoparka sahip olan Zeyland AVM, Türkiye’nin bir kanal gibi günlük ortalama 40000 araç geçen yolu üzerinde, Doğudan Batıya , özellikle yaz aylarında seyahat eden ve kış aylarında Türkiye’nin eşsiz Termal otellerinde dinlenmeye gelen milyonlarca kişinin uğrak bir noktasındadır.

Zeyland AVM de bulunan mağaza sayısı oldukça fazladır, bunların içinde Zara, LC Waikiki, Mc Donald’s, Burger King, Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko ve daha fazlası.

İletişim için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*