Acun Medya Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Acun Medya’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Acun Medya bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Acun Medya personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Acun Medya 2006 yılında Acun Ilıcalı tarafından kurulmuştur. Şirketin televizyon programları ve yarışmaları düzenleyen bir formata sahiptir. Acun Ilıcalı hem şirketin sahibi hem de şirket bünyesinde var olan bazı programların sunucusudur. Acun Medya, programlarının izleyici tarafından büyük ilgiyle karşılanmasıyla birlikte büyümüştür. 2013 yılında Acun Ilıcalı TV8’i satın alarak, tüm programlarını bu kanala taşımış ve yayın hayatını burada sürdürmektedir. Şirket 800 milyon TL’den fazla ciroya 750’den fazla personelinin yoğun çalışması ile ulaşmıştır.

Sektör Medya
Kuruluş Yılı 2006
Çalışan Sayısı 2000
Web Sitesi https://www.acunn.com/
Açık Pozisyon 8

Başlıklar

Acun Medya Personel Alımı ve İş İlanları

Acun Medya İş İlanları

Acun Medya televizyon programları ve canlı yayınları yürüten bir şirkettir. Bundan ötürü çalışmaları genellikle ofis ortamında olmaktadır. Personellerinin motivasyonunu her zaman üst düzey tutmayı hedefleyen Acun Ilıcalı bu doğrultuda birçok organizasyon düzenlemektedir.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Yunanca Tercüman İstanbul(Avr.)
2 Guest Relations Team Leader İstanbul(Avr.)
3 Accommodation Team Member İstanbul(Avr.)
4 Tour Operations Team Responsible İstanbul(Avr.)
5 Media Trainee İstanbul(Avr.)
6 Senior Accounting Specialist İstanbul (Tümü)
7 Üretim ve Planlama Müdürü İstanbul (Tümü)
8 Kurgu Operatörü İstanbul(Avr.)
 • Finans Yöneticisi – İstanbul: Finans hizmetlerinin kurum stratejileri doğrultusunda aksamadan yürütülmesini sağlamaktan ve banka ilişkilerini yürütmekten sorumludur.
 • Muhasebe Yöneticisi – İstanbul: Mevzuatı takip ederek değişikliklere şirketin uyumunu sağlamak ve genel muhasebe, alacak muhasebesi, borçlar muhasebesi işlemlerinin takibinin doğru yürütülmesinden sorumludur.
 • Yunanca Tercüman – İstanbul: Ana dil seviyesinde Yunanca ve İngilizce bilip şirketin gerekli pozisyonlarında tercüme hizmetlerini gerçekleştirmekten sorumludur.
 • Finans Uzmanı – İstanbul: Uzun ve kısa vadeli nakit akışı planlamasını yapmaktan ve yurt dışı iştiraklerin ödemelerini yönetmek, öncelikleri belirlemekten sorumludur.
 • Oracle Fonksiyonel Analist – İstanbul: ERP üzerinde yürüyen lojistik ve finans süreçleri ile ilgili geliştirme ve destek faaliyetlerinin yerine getirilmesine destek olmaktan ve OracleCloud ERP sistemi fonksiyonaliteleri ile ilgili araştırma yapmak ve projelerde eksiksiz analiz dokümantasyonunun sağlanmasından sorumludur.

Ayrıca maaş ve yan hak açısından da sektörde farklı bir boyutta olan Acun Medya’yı yüksek moralli personelleri her geçen gün daha ileri taşımaktadır. Personelin özel sağlık sigortası, kaza sigortası, yemekhane ve servis gibi yan hakları olduğu bilinmektedir.

Acun Medya’da mesai saatlerinin esnek ve değişken olduğunu söyleyebiliriz. Canlı yayın tarafı haricinde çalışan birimlerde 09:00-18:00 arası mesai saati uygulanmaktadır. Ancak televizyon programcılığında en önemli saatlerin 19:00-23:00 arası olduğu bilinmekte ve Acun Medya personelinin de yoğunlukla bu saatlerde çalıştığını söyleyebiliriz.

Nasıl Başvurulur?

Acun Medya iş ilanları çeşitli kariyer portallarında yayınlanmaktadır. Bu ilanları takip ederek açık pozisyonlara başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca Acun Medya İnsan Kaynaklarına CV’nizi göndererek de açık pozisyon harici başvurularda da bulunabilirsiniz. CV gönderebileceğiniz mail adresi: isbasvuru@tv8.com.tr adresidir.

Benzer İş İlanları

2 Comments

 1. merhaba ben 17 yaşında çalışkan başarılı bır gencım liseyı açık öğretimden okuyorum ve aileme katkıda bulunmak için çalışmam gerekiyor bi çok yerde çalıştım ve çalışmayada devam etmek istiyorum acun medyada her hangı bir iş olsun yeterlidir acun medya grubunda çalışmak beni ve ailemi onurlandıracaktır. dönüş rica ederim sizlerden.

 2. Allah rızası için beni işe alın
  Vallaha bir ay beleş çalışayım beğenmeseniz çıkarın beni elimden her iş gelir
  20 yaşındayım

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*