İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Accessorize Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Accessorize Personel Alımı Yapacak

Accessorize’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Accessorize bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Accessorize personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Accessorize iş başvurusu

Firma Hakkında

Accessorize dünyaca ünlü bir aksesuar markası olmasının yanında çalışmak isteyen pek çok kişiye de iş imkanı sunuyor. Sürekli olarak personele ihtiyaç duyulması ve yeni şubelerin açılması ile birlikte Accessorize personel alımı konusunda yeni ilanlar yayınladı.

Takı, atkı, terlik, şapka gibi yüzlerce ürünün bulunduğu Accessorize mağazalarında bulunan açık pozisyonların büyük bir kısmını satış danışmanları oluşturuyor.

Türkiye üzerinde farklı şehirlerde mağazaları olan Accessorize eleman alımı için yetkililerden açıklama geldi. Buna göre Accossorize mağazalarında satış elemanı olarak çalışmak isteyen kişilerin kendi şehirlerindeki Accossorize mağazalarına giderek yetkililerle görüşmesi gerekiyor.

Türkiye geneli Accossorize işçi alımı yapılacağından dolayı kişi sayısı konusunda genel bir belirleme bulunmuyor.

Accessorize iş başvuru formu doldurmak isteyen kişilerin öncelikle lise mezunu olması gerekiyor. Ayrıca dış görüntüsüne dikkat eden ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak olan kişilerden seçilecek olan Accessorize iş başvurusu esnasında çalışma saatleri olarak 09:30-20:00 belirliyor.

Bazı özel günlerde bu saatler değişebiliyor. Satış danışmanlığı konusunda Accessorize insan kaynakları bilgilerine göre 3000 TL maaş ile işe başlanabiliyor.

Accessorize İş İlanları

Her şehre özel olarak oluşturulan Accessorize iş ilanları hem internet üzerinden hem de mağazalar aracılığı ile duyuruluyor. Accessorize iş ilanı başvurusunda bulunacak olan kişilerin internet üzerinen başvuru yapabilmeleri de mümkün.

Ayrıca mağazalara giderek bilgi alınabileceği gibi kişisel olarak başvurularda yapılabiliyor.

  • Merchandiser
  • Marketing Manager

Accessorize İş Başvurusu Formu

Accessorize iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Accessorize güvenlik alımı ya da diğer kademelerdeki alımlar için Accessorize mağazalarına giderek buradan iş başvuru formu talep etmek gerekiyor. İş başvurusunda ekip çalışmasına yatkınlık ve insan ilişkilerinin kuvvetli olması gibi pek çok detaya dikkat ediliyor.

Bunun yanı sıra Accessorize engelli personel alımı da mağazalara başvuru yapılması halinde kabul ediliyor. Mağaza içerisinde prim uygulaması ve kariyer açısından yükselmek isteyenlere de imkanlar sunuluyor.

Başvuru için tıklayın

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir