Abdioğulları Personel Alımı ve İş İlanları 2023

abdioğulları

Abdioğulları personel alımı yapacak!

Abdioğulları iş başvurusu yaparak sizde Abdioğulları’ın gücünden güç alabilirsiniz. Abdioğulları personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Abdioğulları eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Abdioğulları insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Abdioğulları Plastik ve Ambalaj Sanayi A.Ş. 1963 yılından bu yana, plastik ambalaj sektöründe faaliyet göstermekte olup, kurulduğu günden bugüne yüksek teknolojiyle PP ve PE bazlı sentetik ambalaj ürünleri ve tarım ipi çeşitleri üretmektedir.

Makale Yazarak Para KazanmakTarımsal ve Endüstriyel ürünlerin korunmasında ve ambalajlanmasında son teknoloji ürünü makineleri ve tecrübeli elemanları ile üretim yapan Abdioğulları; yaklaşık 1000 çalışanı, 270.000 m2‘ lik alanda yer alan 6 tesisi ile Türkiye’ nin en büyük dokunmuş ve örülmüş plastik ambalaj üreticilerinden birisidir.

Abdioğulları tarafından kurulan Filpa Ambalaj ve Dış Ticaret A.Ş. ise, ürünlerin başta Avrupa ülkeleri olmak üzere 25 ülkeye ihracatını yaparak ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                                Şehir
İhracat Uzmanı                       Adana
Pazarlama Müdürü                Adana
İşletme Mühendisi                 Adana
Üretim Planlama Mühendisi Adana
Pazarlama Şefi                        Adana

Buradan açık iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*