Abdi İbrahim Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Abdi İbrahim’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Abdi İbrahim bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Abdi İbrahim personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Firma 1912 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Firmanın kurucusu Eczacı Abdi İbrahim Bey’dir. Küçük bir eczanede temelleri atılan dev firmanın sürekli olarak uygulamaya çalıştığı iyileştirme politikası her zaman başarılar ile neticelenmiştir. İyileştirme yolculuğunu azimli ve kararlı şekilde devam ettiren firmanın çatısı altında 3112 kişi bulunmaktadır.

Her geçen gün artırdığı başarısına yeni personeller dahil eden firmanın cirosu da 1.583.062.509 TL’dir. Firma Türk ilaç sektörünün lideridir. Liderlik vasfını bırakmayan firma sürekli olarak gelişip büyümeye devam ediyor.

Abdi İbrahim iş başvurusu

Abdi İbrahim İş İlanları

Büyük bir iş etiği oluşturan firma bütün ilkeleri çalışanlarını baz alarak düzenlemektedir. Her yıl iyi bir takım çalışması ile başarısına başarı katan firma takım çalışmasının ne kadar önemli olduğunu daima vurgulamaktadır. İşe alım esnasında en doğru yeteneklerin kuruma yönlendirilmesi, mevcut olan yeteneklerin ise kurum çatısı altında tutulması sağlanıyor.

No Pozisyon Lokasyon
1 Internal Audit Data Analyst (Project Based) İstanbul(Avr.)
2 İş Yeri Hekimi İstanbul(Avr.)
3 Internal Audit Data Analytics Specialist İstanbul(Avr.)
4 Deneyimsiz Üretim Elemanı İstanbul(Avr.)
5 Üretim Operatörü İstanbul(Avr.)
6 Üretim Mühendisi / Uzmanı İstanbul(Avr.)
7 Compensations and Benefits Specialist İstanbul(Avr.)
8 Mekanik Bakım Teknisyeni İstanbul(Avr.)
9 Senior Medical / Medical Manager İstanbul(Avr.)
10 Bölge Medikal Müdürü Ankara
11 Executive Administrative Assistant İstanbul(Avr.)
12 Yatırım Projeleri ve GMP Uyum Uzmanı İstanbul(Avr.)
13 Supply Operations Specialist İstanbul(Avr.)
14 Steril Üretim Operatörü İstanbul(Avr.)
15 Lojistik Hizmetler Mühendisi İstanbul(Avr.)
16 Kongre ve Toplantı Organizasyonları Yöneticisi İstanbul(Avr.)
17 Eğitim ve Döküman Kontrol Uzmanı İstanbul(Avr.)
18 Kalifikasyon Uzmanı-Mühendisi İstanbul(Avr.)
19 Elektrik Bakım Teknisyeni İstanbul(Avr.)
20 Kalite Güvence Uzmanı İstanbul(Avr.)
21 Proses Validasyon Uzmanı İstanbul(Avr.)
22 Süreç / Proses Kontrol Teknisyeni İstanbul(Avr.)
23 Abdibio Mikrobiyoloji Laboratuvar Teknisyeni İstanbul(Avr.)
24 Financial Planning and Analysis Specialist İstanbul(Avr.)
25 Borçlar Muhasebesi Uzmanı İstanbul(Avr.)

Yetenek yönetimine dair projelerle de öne çıkan firma geleceğe dönük adımlar atmaktadır. Şirkete özel süreçler tanımlayarak bu süreçler doğrultusunda adım atan firmanın sağladığı sosyal koşullar da dikkate değerdir. Çalışanları için bütün imkanları sağlayan firma her zaman çalışan avantajını baz almaktadır.

Çalışmalar ve iş kültürü yönünden rakiplerini geride bırakan firmanın destekçisi halktır. Türk milletinin desteğini alan firma engel tanımadan başarıdan başarıya koşmaktadır. Pek çok platformda takdire ve ödüle layık görülen firmanın başarısı herkes tarafından kabul görmüştür. Başarısına başarı katarak liderliğini korumak isteyen firma yeni iş ilanları oluşturmakta ve ekibini de devleştirmektedir. Firmanın bünyesinde yer alan isimler tamamen tecrübeli ve donanımlıdır.

Nasıl Başvurulur?

Abdi İbrahim iş ilanlarına başvuru yapmak için öncelikle resmi siteye giriş yapılmalı ve kariyer sekmesinden iş ilanlarına gidilmelidir. İş ilanlarında yer alan iş başvuru formu doldurularak talepte bulunulabilir. Ayrıca farklı iş ilanı platformlarından da başvuru yapılabilir. Bütün platformlar resmi web sitesine yönlendirme yaparak formları iletmektedir.

İş ilanı yayınlayan platformlar arasında kariyer.net, eleman.net gibi siteler mevcuttur. Sitelerden iş ilanları aratılarak iş başvuru formu doldurulabilir. İş başvuruları sürekli olarak yayınlanmakta ve alım gerçekleştirilmektedir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Ruhsatlandırma Uzmanı: Tıbbi ilaç ve cihazların ülkemizde yasal olarak kullanılabilir hale gelmesini sağlamak.
  • Lojistik Yöneticisi: Satın alma, dağıtım, depolama, planlama ve yönetim görevlerini üstlenmek.
  • Farmakovijilans Uzmanı: İlaçların güvenliğini sağlamak, sorunların takibini yapmak, sorunları saptamak, kaydetmek ve önlemleri almak.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: 08.00 – 18.00

Alım Yapılacak Şehirler: İstanbul.

5 Comments

  1. Esenyurtta oturmaktayim. Engelli büro işinde calismak istiyorum. Güneşe cikamiyorum Turizm Meslek Lisesisi mezunuyum .05362007504 Sizinle çalışmak mutluluk verir

  2. eyüpte oturmaktayım 16 sene as selcuk ecza deposunda calıştım şöförlük bahce teknik elemanlık yaptım 05325146605 nolu tlf ulaşa bilirsiniz saygılar sunarım

  3. eyüpde oturmakttayım 16 as selcuk ecza deposunda calıştım şöförlük bakım onarım işleri inşat işleri bahce işleriyle uraştım işe ihtiyacım var 05325146605 nolu benim numaram src 4 var sizin anlayacanız as selcuk gurubu sora bilirsiniz saygılar

  4. eyup/alibeykoyde oturuyorum imam hatip lisesi mezunuyum sizinle calismak mutluluk ve grur verir saygilar….

  5. esenyurtta oturmaktayım ticaret lisesi mezunuyum sıznle calısmak mutlu ve guclu kılar.saygılar ..

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*