Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Personel Alımı 2023

Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Personel Alımı

İletişim  Uzmanı, Satın Alma ve Sözleşme Yönetimi Danışmanı Alınacak

Türkiye Cumhuriyeti, Güvenli Okullaşma ve Uzaktan Eğitim Projesinin finansmanı için Uluslararası İmar ve Kalkınma Bankasından bir ikraz sağlamıştır. Finansmanın bir kısmı Proje kapsamında yapılacak bireysel danışmanlık hizmet alımı İletişim  Uzmanı ve Satınalma ve Sözleşme Yönetimi Danışmanı için kullanılacaktır.

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı, Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü uygun bireysel danışmanları adı geçen hizmeti sağlamaya yönelik olarak ilgi bildiriminde bulunmaya davet etmektedir. İş Tanımına ve başvuru ve yeterlik şartlarıyla ilgili ayrıntılı bilgilere yegitek.meb.gov.tr adresinden ulaşılabilir.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Güvenli Okullaşma ve Uzaktan Eğitim Projesi Kapsamında Teknik Personel Alımı Duyurusu

Türkiye Cumhuriyeti, Güvenli Okullaşma ve Uzaktan Eğitim Projesinin finansmanı için Uluslararası İmar ve Kalkınma Bankasından bir ikraz sağlamıştır. Finansmanın bir kısmı Proje kapsamında yapılacak Teknik Personel (Grafiker, Kameraman (2), Montajcı (Kurgucu) (2), Ses Yayın Cihazları Operatörü (2), Yönetmen (1), Prodüktör (1)) alımı için kullanılacaktır.

Başvuru yapılabilecek pozisyonlar

  • Grafiker
  • Kameraman
  • Montajcı
  • Ses Yayın Cihazları Operatörü
  • Yönetmen
  • Prodüktör

Başvuru formlarına ulaşmak için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*