İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2020

yeni-yuzyil-universitesi

Yeni Yüzyıl Üniversitesi personel alımı yapacak!

Yeni Yüzyıl Üniversitesi iş başvurusu yaparak sizde Yeni Yüzyıl Üniversitesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Yeni Yüzyıl Üniversitesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Yeni Yüzyıl Üniversitesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Yeni Yüzyıl Üniversitesi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Yeni Yüzyıl Üniversitesi, Vatan Sağlık ve Eğitim Vakfı tarafından kuruluş işlemleri yürütülmüş ve 28.02.2009 tarihli resmi gazetede yayımlanan 2809 nolu kanunun ek 109. Maddesi ile İstanbul ilinde kurulan vakıf üniversitesidir. 2010-2011 eğitim-öğretim döneminde öğrenci alımına başlamıştır.[1]

Yeni Yüzyıl Üniversitesi, toplumun ihtiyacı olan bilim insanlarını ülkeye kazandırmak; bilgili, çağdaş, donanımlı, deneyimli, topluma yararlı, araştırmacı gençler yetiştirmeyi hedefleyen, Atatürk ilke ve inkılâplarına bağlı bir yüksek eğitim kurumu ve mükemmeliyet merkezi olma amacını taşımaktadır. 

Ülkeyi çağdaş uygarlık düzeyinin üstüne çıkaracak bir yüksek eğitim ortamı yaratmayı hedefleyen Yeni Yüzyıl Üniversitesi, özellikle sağlık ve yaşam bilimleri alanında disiplinlerarası bir anlayış ve bütüncül yaklaşıma odaklanarak, Türkiye’de yaşam kalitesinde olumlu farklılık oluşturmayı amaçlamaktadır. Bu amaçla alanında uzman, deneyimli akademik kadrosuyla özel sektör ve devlet kurumlarıyla, sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliği içinde; başta tıbbi bilimler olmak üzere tüm disiplinlerde evrensel düzeyde eğitim vermektedir. 

Başvurmak için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir