Yargıcı Konfeksiyon Personel Alımı ve İş İlanları 2023

yargici-konfeksiyon-personel-alimi

Yargıcı Konfeksiyon personel alımı yapacak!

Yargıcı Konfeksiyon iş başvurusu yaparak sizde Yargıcı Konfeksiyon’ın gücünden güç alabilirsiniz. Yargıcı Konfeksiyon personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Yargıcı Konfeksiyon eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Yargıcı Konfeksiyon insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Yargıcı Konfeksiyon Hakkında

Bugün, modern ve şehirli kadının vazgeçilmezi haline gelen YARGICI markasının temeli, Emir Yargıcı ve kardeşinin 1978 yılında Osmanbey’de erkek gömleği üzerine açtığı ilk mağaza ile atılır.

Türkiye’de hazır giyim sektörünün yeni yeni oluşmaya başladığı o günlerde, Avrupa’da büyük beğeni toplasa da Türkiye’de “sıra dışı” kabul edilen pastel renklerdeki erkek gömlekleri üretmeye başlayan Emir Yargıcı’nın farklı çizgisi, kadın müşterilerin kısa sürede ilgisini çeker. Bu ilgi, 1988 yılında YARGICI mağazalarında ilk kez kadın koleksiyonunun sunulmasıyla daha da artar.

2001 yılından itibaren sadece kadın koleksiyonu tasarlamaya başlayan YARGICI, aynı dönemde “Waterworks” adı altında bir kozmetik koleksiyonunu takipçilerine sunarak, tüketicileri için sadece bir giyim firması değil, onlara bir yaşam tarzı sunacağının da ilk sinyallerini verir.

Rahatlığı, şıklığı ve sadeliği ön plana çıkararak hem ofiste hem de hayatın her alanında kullanabilecek tasarımlarıyla bugün sadık bir müşteri kitlesine sahip olan YARGICI, ürün gamına dekorasyon ve ev aksesuarlarını da ekleyerek, müşterisini her sezon şaşırtmayı başaran bir marka haline gelir.

Açık Pozisyonlar:

No         Pozisyon                                 Şehir 
1 Mağaza Satış Danışmanı – Viaport      İstanbul Anadolu
2 Mağaza Depo Elemanı – İstinye Park İstanbul Anadolu
3 ÜRÜN TEKNOLOĞU                           İstanbul Anadolu
4 Mağaza Satış Danışmanı – Akasya      İstanbul Anadolu
5 Mağaza Satış Danışmanı – Bebek        İstanbul Anadolu
6 MAĞAZA MÜDÜRÜ                             Mersin(İçel)
7 Mağaza Depo Elemanı – Marmara Forum İstanbul Avrupa
8 Mağaza Satış Danışmanı – Capitol      İstanbul Anadolu
9 Mağaza Satış Danışmanı – Bodrum Milta Muğla
10 MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI- METROCİTY İstanbul Avrupa

Yargıcı iş başvurusu için tıklayınız.

 

2 Comments

  1. Merhaba ben duygu daha önce shake shack te çalıştım şimdi sizinle çalışmak istiyorum telefon numaram 05375878013

  2. merhaba ben ibrahim meslek lisesi bilgisayar proğramcılığı mezunuyum 8 senedir bir erkek gömleği firmasında çalışiyorum. bundan sonra sizinle çalışmak isterim. 05385939150

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*