World Travel Channel Personel Alımı ve İş İlanları 2022

world-travel-channel

World Travel Channel personel alımı yapacak!

World Travel Channel iş başvurusu yaparak sizde World Travel Channel’ın gücünden güç alabilirsiniz. World Travel Channel personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan World Travel Channel eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. World Travel Channel insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

World Travel Channel, seyahate çıkma olgusunu seyirciye eğlenceli ve bugüne kadar denenmemiş bir şekilde ulaştırma hedefiyle kuruldu. Türkiye’nin ilk “turizm network’ünün” medya yönünü teşkil eden kanal, kaliteli ve nezih ekranında hem zengin bir gezi içeriğini, farklı tatil seçeneklerini harikulade görüntülerle sunuyor. 

Kanalın bel kemiğini oluşturan seçkin kadro, dünyanın dört bir yanından aldığı görüntülerin en ilgi çekici anlarını usta bir sunumla izleyicilerle buluşturuyor. Titizlikle seçilen tatil yörelerini ve tesislerini, dinamik ve uzman yayın ekibi vasıtasıyla seyircilerine en ayrıntılı biçimde tanıtan World Travel Channel, bununla da yetinmiyor. İzleyicilere, beğendikleri yörelerde diledikleri tarihte bir tatil için nasıl anında rezervasyon yapabileceklerinin ipuçlarını da veriyor.

İnsan Kaynakları

Grubumuz, bireyin istihdamını esas alır. Tüm personeline yetişme ve gelişmeleri için eğitim olanakları ile adil ve eşit imkanlar sağlar, yenilikçiliği teşvik eder. Açıklık prensibine uygun haberleşme usul ve kaynaklarını geliştirerek, personeli ile her türlü görüş ve fikrin paylaşılmasını sağlar.

Başvurmak için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*