Volvo Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

volvo

Volvo personel alımı yapacak!

Volvo iş başvurusu yaparak sizde Volvo’ın gücünden güç alabilirsiniz. Volvo personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Volvo eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Volvo insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Açık pozisyonlar

Pozisyon                                       Şehir
ONARIM TEKNİSYENİ             İstanbul(Avr.)
Elektrik & Mekanik Teknisyen  Erzurum, Samsun…
Satış Temsilcisi                             Diyarbakır
Satış Temsilcisi                             Kayseri, Konya
Sekreter                                        Erzurum
Servis Asistanı                             Erzurum
SERVICE MANAGER                 İstanbul(Avr.)

fatgpt

Bize katılın!

Volvo’da yaptığımız her şey insanla başlar. İnsanları anlayan İskandinav lüks otomobiller tasarlıyor, geliştiriyor ve üretiyoruz; hem tasarım hem de mühendislikte sıradışı karaktere sahip otomobiller. Önümüzde bizi bekleyen önemli işler var. Güçlü rekabet koşulları altında vizyonumuz dünyanın en yenilikçi ve en çok arzu edilen lüks otomobil markası olmak. Sekiz yıl içinde satışlarımızı iki katına çıkaracağız. Ayrıca yeni nesil akıllı ve sürdürülebilir lüks otomobiller için yenilikçi, insan odaklı teknolojinin geliştirilmesinde lider olmayı hedefliyoruz. Bunu gerçekleştirmek için bizimle çalışacak daha fazla yetenekli insana ihtiyacımız var. Tutkulu, enerjik, iş zekasına ve yenilikçilik anlayışına sahip insanlara. Bireysel farklılıklara değer veren ve size üstün kariyer fırsatları sunan global bir kuruluşta sınırların ötesinde çalışmak isteyen insanlara. İnsanın gücüne inanıyoruz ve bütün potansiyelinizi ortaya koymakta sizi destekleyeceğiz. Sizden mi bahsediyoruz? Yeni nesil lüks otomobilleri üretmekte bize katılın.
Volvo Car Group’un %100 iştiraki olarak kurulan Volvo Car Turkey 1994 yılından bu yana Türkiye’deki müşterilerine satış ve servis hizmetlerini sunuyor. Volvo Car Turkey’in İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Denizli, Antalya, Konya ve Adana’da olmak üzere 17 satış noktası bulunuyor. Tüm Türkiye’deki servis noktalarının adedi ise 28. Müşteri memnuniyetinde bir numara olmayı hedefleyen Volvo Car Turkey, Türkiye’de temel değerlerinden ödün vermeden hizmet veriyor.

Buradan açık pozisyonları görebilirsiniz.

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*