Van Vepsaş Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Van Vepsaş, Türkerler Holding bünyesinde 2012 yılı itibari ile Van Gölü Elektrik Dağıtım A.Ş. olarak hizmet vermeye başlamıştır. Van Gölü çevresinde elektrik dağıtım hizmeti vermeyi sürdüren Vepsaş, yaklaşık 600 bin aboneye elektrik dağıtımı gerçekleştirmektedir.

Alanında uzman 200 çalışanı ile gün geçtikçe büyüyün ve ilerleyen Vepsaş, “Özel Tedarikçi” kimliği ile serbest olan tüketicilere indirimli fiyatlar ile elektrik satışı gerçekleştirirken “Görevli Perakende Satış Şirketi” kimliğiyle de farklı tedarikçi firmalardan enerji almayan bölge müşterilerine son kaynak tedarikliği yapmaya devam etmektedir.

İş İlanları

Van Vepsaş, elektrik dağıtım sektörüne adım attıktan çok kısa bir süre sonra bölgede en büyük problemlerden biri olan kaçak elektrik kullanımını %50’nin altına çekerek, sağladığı başarılar ve geniş hizmet ağı sayesinde de sektöründe adından söz ettiren bir firma konumuna ulaşmıştır. Kısa sürede yakaladığı başarıları takip eden dikkatli ve titiz çalışmaları sayesinde sektöründe her geçen gün hızla ilerlemeye devam eden Vepsaş, zaman zaman yayınladığı yeni iş ilanlarıyla da birçok kişi tarafından takip edilen firmalar arasında yer almaktadır.

Nasıl Başvurulur?

Van Vepsaş, her geçen gün artan ihtiyaçları karşılamak amacıyla zaman zaman bünyesinde yeni elemanlar katmaktadır. Yeni iş ilanlarını kendi resmi sitesi üzerinden yayınlayan Van Vepsaş,  http://www.vepsas.com.tr/index.html adresi ile firmanın ana sayfasına ulaşılmaktadır. Linke tıklayarak açılan sayfada “İnsan Kaynakları” butonuna tıklayarak açılan yeni sayfanın en sonunda yer alan “İş Başvurusu” sekmesine basılmalıdır.

Yeni açılan sayfada firmanın bünyesine alım yapacağı açık pozisyonları görebilir, başvurularınızı takip edebilir ve  http://www.kariyer.net kullanıcı adınız ve şifrenizle özgeçmişinizi anında firmaya iletebilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar 

  • Elektrik Elektronik Mühendisi: Elektriğin üretimi, dağıtımı ve iletimini ilgili mevzuatlara göre gerçekleştirmek ve elektrik sistemleri projelerinin kontrolünden, denetiminden ve uygulanmasından sorumlu olan kişilerdir.
  • Saha Operasyonları Kontrol Uzmanı: Bünyesinde yer aldığı firmanın saha uygulamasında yönettiği operasyon sürecini takip etmekle ve işlerin zamanında yürütülmesini sağlamakla yükümlü olan kişilerdir.
  • Raporlama ve Analiz Uzmanı: Sektörün gidişatını inceleyerek pazarlama konusunda gerçekleştirdiği araştırmalar ile çalıştığı firmanın sunduğu hizmetin potansiyel satışlarını öngören raporlar hazırlamakla yükümlü olan kişilerdir.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18 yaş ve üzeri (Çalışılacak pozisyona göre firma tarafından belirlenmektedir.)

Çalışma Saatleri:  Çalışılacak pozisyona göre firma tarafından belirlenmektedir.

Alım Yapılacak Şehirler: Van

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*