NATA VEGA Outlet Ankara Personel Alımı ve İş İlanları 2022

nata-vega-outlet-personel-alımı

NATA VEGA Outlet personel alımı yapacak!

NATA VEGA Outlet iş başvurusu yaparak sizde NATA VEGA Outlet’ın gücünden güç alabilirsiniz. NATA VEGA Outlet personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan NATA VEGA Outlet personel alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. NATA VEGA Outlet insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Adını güneşten elli kat daha parlak bir yıldız olan Vega’dan alan ve Nata Holding yatırımı ile hayata geçirilen Başkent’in en parlak yıldızı “Nata Vega Outlet”in logosundaki dört yıldız çekirdek bir aileyi temsil etmektedir. Nata Vega Outlet doğru markaları, doğru hizmet kalitesini en hesaplı alışveriş imkânı ile çatısı altında toplamayı, ziyaretçilerine her seferinde farklı deneyimler yaşatarak, en üst düzey hizmet kalitesinden en basitine kadar tüm detayları görev edinen bir Outlet olmayı hedeflemektedir. Ankara’nın sahip olduğu dokuları çerçevesinde, profesyonel yönetim anlayışı ile Sektörün en iyisi olmayı ve bununla birlikte Türkiye’nin en uzun tüneline sahip Akvaryumu, Dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen markalarını içeren shop –mix’i ile Nata Vega Outlet Ankara’da bir Ezberbozan olmayı misyon edinmiştir.

NATA VEGA Outlet de bulunan mağaza sayısı oldukça fazladır, bunların içinde Zara, LC Waikiki, Mc Donald’s, Burger King, Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko ve daha fazlası.

Başvuru için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*