İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ulusoy Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Ulusoy Personel Alımı

80 yılı aşkın süredir müşterilerine hizmet veren Ulusoy personel alımı ilanları ile çalışan kadrosundaki eksiklikleri gidermeyi hedeflemektedir. 1937’den beridir taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren şirket, karayolu taşımacılığı alanının gelişmesinde etken bir rol oynamıştır.

Ulusoy işçi alımı yaparak, yaygın ulaşım ağını daha kaliteli hizmetlerle genişletmeyi amaçlamaktadır. 320 otobüslük filosuyla senede ortalama 3 milyon yolcu taşıyan firmanın işe alım sürecini alt başlıklardan detaylıca öğrenebilirsiniz.

Ulusoy Personel Alımı

Ulusoy Çalışma Şartları

Ulusoy çalışma şartları otobüs içerisine ve bilet satış noktalarına göre değişkenlik göstermektedir. Şayet bilet satış noktalarından birine başvuruda bulunursanız, firmanın belirlediği saate kadar işyerinde bulunmanız gerekmektedir. Otobüs içerisinde görev almak isterseniz, seferlerin düzenlendiği güzergâha göre çalışma saatleri belirlenmektedir.

Otobüs işletmeciliğinde müşterilerinin daha kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen Ulusoy engelli alımı ile ilgili yasalara uygunluk göstermekte ve bilet satış noktalarına engelli personel alımı yapmaktadır.

Tüm çalışanlarına sigorta yapan şirket, aynı zamanda hangi pozisyonda görev yapıldığına bağlı olarak lojman ve yemek imkânı da sunmaktadır.

Ulusoy İş İlanları

Yolculara güvenli ve rahat bir ulaşım olanağı yaratmak isteyen Ulusoy iş ilanlarını Kariyer.net üzerinden yayımlayarak, adayların başvuru yapabilecekleri pozisyonlar hakkında detaylı bilgilendirme yapmaktadır.

Ulusoy başvuru için bu ilanları takip ederek; insan kaynakları uzmanı, bakım elemanı, şoför, servis elemanı, bilet satış görevlisi ve kalite kontrol sorumlusu gibi pozisyonlara müracaatta bulunabilirsiniz.

Firmanın iş ilanlarında belirtilen nitelikleri taşımıyorsanız ya da verilen ücret ve sosyal haklar sizin için yeterli değilse Pamukkale, Kamil Koç, Anadolu, Metro ve Süha gibi sıklıkla alım yapan diğer şirketlere de başvuru yapabilirsiniz.

Ulusoy eleman alımı gerçekleştirileceği zaman haberdar olmak istiyorsanız da, sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takibe alabilirsiniz.

Ulusoy İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Firmanın bünyesinde çalışmak için iş başvurusu yapmak istiyorsanız, bunun için 2 farklı yöntem uygulayabilirsiniz. Bunlardan ilki Ulusoy iş başvuru formu (https://www.ulusoy.com.tr/bilgi-merkezi/is-basvuru) doldurarak müracaatta bulunmaktadır.

Linke tıkladığınızda direkt olarak firmaya ait başvuru formuna ulaşabilir ve gerekli alanları doldurduktan sonra “Gönder” butonuna basarak formu şirketin ilgili birimine iletebilirsiniz. İkinci yöntem ise Kariyer.net üzerinden Ulusoy’un güncel ilanlarına üye girişi yaparak başvuruda bulunmaktır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir