Ulusoy Lojistik Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Ulusoy Lojistik’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Ulusoy Lojistik bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Ulusoy Lojistik personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1925’li yıllara kadar dayanan köklü bir tarihi olan Ulusoy Lojistik personel alımı ilanları vererek, çalışan ihtiyacını karşılamaktadır. Dinamik bir yapısı olan firma, her geçen gün büyüdüğü için yılın farklı zamanların duyurular verebilmektedir.

Bu nedenle başvurmak isteyen adayların, Ulusoy Lojistik iş ilanı için takip etmesi şarttır. Kaçırılan bir ilana müracaat edilemez. Ulusoy Lojistik iş başvurusu farklı yöntemler ile yapılmakta olup, hepsi çevrimiçi sistemler aracılığıyla, kısa sürede gerçekleştirebilir.

Ön başvuruyu geçen adaylar mülakata alınmakta olup, işe başlayabilmek için bu da geçilmelidir.

Ulusoy Lojistik Personel Alımı ve İş İlanları

Ulusoy Lojistik Personel Alımı Yapacak

Ulusoy Lojistik oldukça büyük bir yapıya sahiptir. Bu nedenle firmanın içerisinde çok sayıda departman, pozisyon vardır. Gereksinim bunların herhangi birinde oluşacağı için, ilerleyen tarihlerde de takip etmek isteyen adaylar farklı alanlarda alım yapılabileceğini bilmelidir.

İlanları takip etmek için de kariyer sayfaları kullanılabilir. Başvuru gerek buradan, gerekse firmanın mail adresi üzerinden gerçekleştirilebilir.

Ulusoy Lojistik İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Ulusoy Lojistik içerisinde alım yapılan birçok pozisyon vardır. Bunlardan bir kısmı şöyledir;

 1. Süreç Geliştirme Uzmanı: Firmanın hedef ve politikaları kapsamında, iş süreçlerinin iyileştirilmesi ve alınan verimin arttırılması gibi görevleri vardır.
 2. Müşteri İlişkileri Uzmanı: Müşterilerin talep, öneri, şikâyet, bilgi isteği gibi çağrılarının yerine getirilmesi gibi görevleri vardır.
 3. Kara Operasyon Uzmanı Yardımcısı: Karayolu operasyonu üzerine tercihen 1 senelik tecrübesi olma, Microsoft Office programlarını kullanabilme, erkeklerin askerliğini yapmış olması gibi nitelikleri vardır.
 4. Hava Kargo Uzmanı: Maliyet analizi yapma, Microsoft Office, Excel ve PowerPoint gibi programları kullanabilme gibi görevleri vardır.
 5. Puantör: Fazla mesai, işe devam durumu, giriş ve çıkış saatleri gibi konuları takip etme gibi görevleri vardır.
 6. Muhasebe Uzmanı: Firmanın finans verilerini saklı tutma, iç finans yönetim sistemlerini, iş risklerini değerlendirme, bütçe performansı ile alakalı periyodik raporlar verme gibi görevleri vardır.
 7. Finans Uzmanı: Mali ve finansman üzerine hususlarda sorumluluk sahibidir.
 8. Araç Takip Uzmanı: Sevkiyatın güvenli bir şekilde, zamanında varmasını sağlama, sevkiyat programını takip etme, araç belgelerini takip etme gibi görevleri vardır.

Eğer bunlardan size hitap eden varsa, başvurmadan önce tüm nitelikleri ve sorumlulukları kontrol edip, size uygun olup olmadığını görmeniz gerekir.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Tır Şoförü Trabzon

Ulusoy Lojistik İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ulusoy Lojistik ile çalışmak istiyorsanız, başvuru süreci oldukça kolaydır. Bunlardan biri CV dosyanızı isbasvuru@ulusoy.com adresine e-posta olarak göndermedir. İkincisi ise ilanın verildiği kariyer sayfasından başvuru yapmadır. Bunun için şu işlemler uygulanır;

 1. İlanın verildiği kariyer sitesini açarak, hesabınızla giriş yapın.
 2. Açılan ilanları değerlendirerek, sizin için en uygun olanını açın.
 3. Başvur butonu müracaatınızı gerçekleştirin.

Ardından firmanın iletişime geçmesini beklemek yeterlidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*