Tvek Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Turkuvaz Medya Grubu farklı sektörler üzerine hizmet verir. 2017 itibariyle Tvek kitap kırtasiye aktiviteleri yapılmaya başlanmıştır. Ardından da D & R çatısı altına girmiştir. 

Tvek İş İlanları 

Tvek iş ilanları için online kariyer siteleri güncel olarak takip edilmelidir. Bunların içerisinde Kariyer.net, SecretCV.com, LinkedIn ve Yenibiris.com gibi adresler vardır. Adayların söz konusu siteleri güncel olarak takip etmesi, iş ilanlarını kaçırmadan başvurmalarını sağlar.

Zira her iş ilanı, belirli tarihlerde açılır. Kapanma tarihinin geçmesi ve güncelleme yapılmaması, adayların fırsatı diğer alımlara kadar kaybetmesine neden olur. Bu nedenle Turkuvaz Medya Grubu, Tvek ve D & R iş ilanları günaşırı kontrol edilmelidir.

Nasıl Başvurulur? 

Kariyer siteleri üzerinden iş başvurusu yapmak oldukça kolaydır. Eğer daha önce bir üyelik açmamışsanız, öncelikle hesap oluşturmanız gerekir. Başvuruya geçmeden önce de bir özgeçmiş doldurulur. Kariyer siteleri buna imkân verdiği için tek yapmanız gereken, belirtilen yerleri doldurmaktır.

 1. Ancak hazırda bir hesap varsa şu işlemler uygulanır;
 2. Kullanıcı adı ve şifresiyle siteye girilir.
 3. Özgeçmiş üzerinde eski bilgiler varsa başvuru öncesinde güncellenir.
 4. Açılan ilan incelendikten sonra başvuru yapılır.
fatgpt

Turkuvaz Medya Grubu Kariyer.net üzerinde iş ilanlarına sahip olup, adaylar buradan başvurabilir. Ancak öncesinde hepsi incelenmeli, iş tanımları ve niteliklere göz atılmalıdır.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Kariyer.net üzerinde mevcut olan Turkuvaz Medya Grubu hesabı birçok pozisyona sahiptir. Başvuru yukarıda anlattığımız şekilde 2-3 dakikada yapılabilecek olmakla beraber, öncelikle nitelikler ve tanım incelenmeli, adaylar uyumlu olup olmadığını anlamalıdır. Görülen bazı açık pozisyonlar,

 1. Erzincan Park AVM D & R Mağaza Müdürü,
 2. Test Mühendisi,
 3. Pazarlama Uzmanı,
 4. Lawyer,
 5. D & R Analiz ve Raporlama Yöneticisi,
 6. E-Ticaret Kargo Elemanı,
 7. Yazılım Geliştirme Uzmanı,
 8. D & R Bölge Müdürü,
 9. İşe Alım Uzmanı,
 10. Personel Özlük İşleri Uzmanı,
 11. D & R Web Önyüz Geliştirme Uzmanı,

Şeklindedir ve başvuru yapılabilir. İlgilenen adaylar tüm pozisyonlara bakarak, ilgisini çekene başvurabilir.

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*