İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Turkuaz Tekstil Personel Alımı ve İş İlanları 2018

turkuaz-tekstil

Turkuaz Tekstil personel alımı yapacak!

Turkuaz Tekstil iş başvurusu yaparak sizde Turkuaz Tekstil’ın gücünden güç alabilirsiniz. Turkuaz Tekstil personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Turkuaz Tekstil eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Turkuaz Tekstil insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Turkuaz Tekstil Nihat ZEYBEKCİ tarafından 1994 yılında kurularak, havlu ve bornoz  dokuma ve konfeksiyon imalatına başladı. Aynı yıl Turkuaz Tekstil cirosu 1,4 Milyona ulaştı. Ciromuz yıldan yıla önemli artış göstererek 2011 yılında 28,1 Milyon rakamını buldu. 

    Artan talebi karşılamak ve tüm üretim süreçlerini kendi kontrolü altına almak amacıyla Turkuaz Tekstil, 2003 yılında kendi boyahanesi olan Natur Boya A.Ş.’yi açtı ve 2005 yılında en son teknoloji ve ekipman ile donatılmış kendi nakış işletmesi Türkiz Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. şirketini kurdu. 

    Bu yeni yatırımlar sayesinde Turkuaz Tekstil dikey bir entegre üretim tesisi haline geldi ve tüm üretim proseslerini etkin bir şekilde kontrol altına alarak esneklik, verimlilik ve kalitesini arttırdı. 

İletişim için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir