Turkmall Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Turkmall Alımı Yapacak

Turkmall’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Turkmall bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Turkmall personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Turkmall Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Dinamik ve hızlı büyüyen bir şirket olarak, açık fikirli, çalışkan, aktif ve iyi iş ahlakına sahip takım arkadaşları aramaktayız.

Coşkulu ve başarıya ulaşmak için kendi kendini motive edebilen, kendini iyi ifade edebilen, muhakeme yeteneği gelişmiş, güvenilir, çok çeşitli kültürler ve organizasyonlarla çalışabilecek takım arkadaşlarına her zaman açığız. İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisi, tüm pozisyonlarımız için ortak bir gerekliliktir.

Turkmall İş İlanları

Turkmall’a iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

AVM Müdürü Alımı

Ticari, idari, teknik ve finansal açılardan AVM yönetimi süreçlerine tümüyle hakim, Yönetim ekibini oluşturup yönetebilecek, Yönetiminden sorumlu olduğu AVM’yi marka haline getirme bilinciyle hareket edecek, Şirket merkezi ile koordinasyon içerisinde yönetim fonsiyonunu yerine getirebilecek, Yatırımcı ve kiracı ilişkileri yönetimini yapabilecek.

  • Üniversite mezunu,
  • Alanında en az 5 yıllık bir tecrübeye sahip,
  • Etkin yazılı ve sözlü iletişim kurabilmek,
  • MS Ofis programlarını etkin kullanabilmek,
  • Sorumluluk ve inisiyatif sahibi, çözüm odaklı olabilmek,
  • Yoğun iş temposuna adapte olabilmek,
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak

Turkmall İş Başvurusu Formu

Turkmall iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Turkmall iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*