Turkcell Superonline Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Turkcell Superonline Personel Alımı Yapacak

Turkcell Superonline’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Turkcell Superonline bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Turkcell Superonline personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Turkcell Superonline iş başvurusu

Firma Hakkında

Faaliyetlerini 2004 yılından bu yana Turkcell Grup şirketi olarak sürdüren Turkcell Superonline, bugün Türkiye’de 75 ilde toplam 31 bin km’lik altyapıya ulaşmış ve kendi fiber optik altyapısı üzerinden evlere kadar “ışık hızında” internet götüren ilk şirket olmuştur.

Turkcell Superonline dünyada pek çok gelişmiş ülkenin hayal bile edemediği bir hız olan saniyede 1000 Mbps’ye ulaşabilen fiber internet hizmetini bugün Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Manisa, Mersin, Samsun, Tekirdağ ve Trabzon’da müşterilerine sunmakta ve Türkiye genelinde bu hizmeti yaygınlaştırmak amacıyla yatırımlarına devam etmektedir.

Bu bağlamda bünyesinde çalışmak isteyenlere müjde niteliğinde bir açıklama yapan Turkcell Superonline Türkiye geneli personel alım ilanı açtı.

Personel alım ilanında sürekli / tam zamanlı çalışabilecek ve esnek mesai saatlerine uyum sağlayabilecek adayların işe alım değerlendirmesinde ön planda tutulacağını açıklayan Turkcell Superonline yaptığı açıklamada piyasa rekabet koşulları gereği personeline ödenecek ücret konusunda herhangi bir miktar belirtmezken, uygulanan prim sistemiyle her zaman daha çok kazanma fırsatı sunulacağına değindi.

Turkcell Superonline İş İlanları

Turkcell Grup kurum kültürüne ve pozisyona özel yetkinliklere sahip en uygun adayı Turkcell Grup’ a kazandırmayı hedefleyen şirket, geleceğe dönük hedefleri olan, teknolojik ürünlerle ilgili, genç ve dinamik çalışma arkadaşları aradığını duyurdu.

Açık Pozisyonlar

  • Teknik Servis Uzmanı
  • Saha Satış Temsilcisi
  • Satış Temsilcisi
  • Çağrı Merkezi Personeli
  • Saha Satış Takım Lideri

Turkcell Superonline İş Başvurusu Formu

Turkcell Superonline personeli olmak isteyenlerin kurumun sitesinden yayınladığı iş başvuru formunu doldurmaları ya da kariyer siteleri aracılığıyla başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Turkcell Superonline bünyesine yapılan tüm başvurular Turkcell Grup veri tabanına kaydedilmekte ve açık pozisyonlar için bu veri tabanından veya danışmanlık şirketleri ile ortak çalışmalar yürütülerek gerekli niteliklere uyan adaylar için işe alım süreci başlatılmaktadır.

Başvuru için tıklayın.

İşe alımlarımızda, Turkcell Grup kurum kültürüne ve pozisyona özel yetkinliklere sahip en uygun adayı Turkcell Grup’ a kazandırmayı hedefleriz.

Şirketimize yapılan tüm başvurular Turkcell Grup veritabanına kaydedilir. Açık pozisyonlar için bu veri tabanından veya danışmanlık şirketleri ile ortak çalışmalar yürütülerek gerekli niteliklere uyan adaylardan bir havuz oluşturulur ve işe alım süreci başlatılır.

2 Comments

  1. Amasya bölgesinde Telekom altyapısına iyi derecede hakimim 12 yıldır fiber sistemler ve nakil-tesis bakım onarım işçisi olarak çalıştım bana uygun bir pozisyonda çalışmak isterim

  2. Fiberoptik ek ölçüm konusunda 2008 den beri tecrübem bulunuyor gecen sene teklif edildi ama olmadı sizden tekrar iletişime gecmek istiyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*