Toroslar EnerjiSA Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

1994 yılında Türkiye Elektrik Kurumu TEDAŞ ve TEAŞ olarak iki ayrı yapılanma oluşturmuştur. 2005 yılında ise Adana, Gaziantep, Hatay, Kilis, Mersin, Osmaniye elektrik dağıtım müesseselerini bünyesinde toplayan Toroslar Elektrik Dağıtım şirketi faaliyete geçmiştir.

Enerjisa 2013 yılında Toroslar EDAŞ’ın hisselerini devralmıştır. Yaklaşık 7.7 milyon kişinin elektrik dağıtımını sağlayan şirket 82.006 km dağıtım hattıyla, 13,8 tWh elektrik dağıtımı sağlamaktadır.

Toroslar EnerjiSA İş İlanları

Sabancı bünyesinde bulunan şirket çeşitli alanlarda iş ilanları açmaktadır. Şirket bünyesinde çalışanların ücretleri performansa dayalı olarak hesaplanmaktadır. Yüksek performanslar ödüllendirilmektedirler. Böylece çalışanların performans ve motivasyonlarını arttırmak hedeflenmektedir.

Şirket işe alımlarda ve görev ve sorululukları dağıtırken eğitim seviyesi ve iş tecrübelerini göz önünde bulundurmaktadır. Şirket rekabet ortamı yaratarak çalışanlarının performansını arttırmayı amaçlamaktadır. İş başvurularında mülakata çağrılanlar titizlikle incelenmektedirler.

Şirket birçok şehirde faaliyet verdiği için geniş bir çalışan ağı mevcuttur. Şirketin alım yaptığı öncelik alan ise mühendislik olup makine, elektronik, endüstri gibi bölümlerin mezunlarına iş imkânı sunmaktadır.

fatgpt

Nasıl Başvurulur?

Şirket Sabancı bünyesinde kurulan bir yapı olduğu için iş başvuruları da Sabancı firmasının web sitesi üzerinden alınmaktadır.  İnternet üzerinden sabancı firmasına girdikten sonra yan taraftaki kariyer butonuna tıklıyorsunuz. Daha sonra ise EnerjiSA açık pozisyonlar bölümüne giriyorsunuz.

Burada karşınıza iş alımı yapılacak pozisyonlar ve şehirler çıkmaktadır. Size uygun olan pozisyon için iş başvurusu yapabilirsiniz. Şirket ayrıca farklı ve çeşitli siteler üzerinden de dönem dönem iş ilanı başvuruları açmaktadır. Kariyer.net,  linkedin, eleman.net gibi sitelerden de şirketin ilanlarını takip edebilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Mühendis: Mekanik sistemlerin tasarım, analiz, bakımı ile ilgilenecek ve elektrik ve elektronik sitemlerinin tasarlanmasından sorumlu olacak, mühendislik alanında eğitim almış bu konularda uzman personel.
  • Üretim/İmalat: Elektrik ve elektronik ürünlerinin tasarım, yapım, onarım, gelişim ve imalatından sorumlu.
  • Bakım/Onarım: Enerji ve elektrik sistemlerinin sorunlarıyla ilgilenmek, bakım ve onarımlarını yapmaktan sorumlu olacak.
  • Satış: Firmanın faaliyet gösterdiği bölgelerde hizmet verecek ve elektrik dağıtım ağının artmasını sağlamaktan sorumlu.
  • Yönetim: Şirketin stratejilerini belirleyecek. Çalışanların koordineli çalışmasını sağlamaktan sorumlu

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Tam zamanlı

Alım Yapılacak Şehirler: Adana, Gaziantep

fatgpt

1 Comment

  1. Elektrik ustalık belgem var Hatay bolgesinde arıza bakım onarım kısmında çalışmam için yeterlimi şuana kadar Türkiye yurt dışı calisiyodum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*