Toprak Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Toprak HoldingMayıs 1977 yılında Halis Toprak tarafından kurulmuştur. Kurucusu, iş hayatına Adana’da başlayan fabrikasını İstanbul’da kurmuştur. 1992 yılında ana ortakları Toprak Grubu şirketleri olan Toprakbank kurulmuş, mali bünyesinin zayıflaması nedeniyle 2001 sonunda TMSF’ye devredilmiştir. Halis Toprak 32 yıl yürüttüğü başkanlıktan 2009 yılında ayrılmış, yerini oğlu Mehmet Toprak’a bırakmıştır. Aynı yıl Toprak Grubu şirketlerinin tamamının yönetimine TMSF el koymuştur. Ardından Halis Toprak bütün borçları ödeyerek grubu geri almıştır.

Toprak Holding Personel Alımı ve İş İlanları

Toprak Holding İş İlanları

Toprak Holding bünyesinde 22 şirket ve 21 sanayi tesisi bulunmaktadır. İnşaat, hava taşımacılığı, turizm, inşaat, kâğıt ürünleri, tüketim malları, ilaç pazarlama gibi pek çok farklı alanda hizmet veren holding, bir dönem Türkiye tarihine damgasını vurmuştur. Fakat sürekli TMSF’ye hisselerinin devriyle de gündemden düşmemiştir.

Son olarak 2018 yılında seramik fabrikası ve kâğıt fabrikasının iflas, icra işlemleri bahis mevzu olmuş, bazı fabrikaları rekor fiyatlarla Vakıfbank’a satılmıştır. Devam eden faaliyet alanlarında zaman zaman personel alımı yapılmakta, yeni istihdam alanları kısmen de olsa açılmaktadır.

Nasıl Başvurulur?

Toprak Holding iş ilanları yayınlandığı taktirde Kariyer.net platformu üzerinden aranan şartlar incelenerek başvuruda bulunulabilir. Bunun dışında web sayfasından duyurulan ilanlar ya da açık pozisyonlar için toprak@toprak.com.tr e-posta adresine CV’nizi mail atabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Genel başvuru,
 • İnşaat mühendisi,
 • Kimyager,
 • Ziraat mühendisi,
 • Bireysel müşteri temsilcisi,
 • Güvenlik görevlisi,
 • Saha satış personeli.

Pozisyon Açıklamaları:

 • Genel başvuru: Holdingin fabrikalarında üretim bölümlerinde görev yapmak, gerekli eğitimlerden sonra iş sürecine dahil olarak holding hedefleri doğrultusunda çalışmalar gerçekleştirmek.
 • İnşaat mühendisi: Holdingin ilgili fabrikalarında ürün geliştirme, proje geliştirme, projelerin bakanlık standartlarına uygunluğunun denetlenmesi, raporlanması.
 • Kimyager: Holdingin ilgili birimlerinde, özellikle ilaç fabrikasında görev almak, ürün geliştirme sürecinde görev alarak ilaç ve sağlık ürünlerinin geliştirilmesinde yardımcı olmak.
 • Ziraat mühendisi: Holdingin ilgili birimlerinde, daha çok yağ ve yem fabrikasında üretim süreçlerini kontrol etmek, kalite ve sağlık standartları denetimi yaparak üretimin sürekliliğini sağlamak.
 • Bireysel müşteri temsilcisi: Holdingin çağrı merkezine ulaşan telefonları karşılamak, gelen soru ve önerileri değerlendirerek gerekirse ilgili birimlere yönlendirmek.
 • Güvenlik görevlisi: Holdingin fabrikalarında ve şirketlerinde güvenliğin sağlanmasında görev almak.
 • Saha satış personeli: Holding hedefleri doğrultusunda yeni müşterilerin kazandırılmasına, ürünlerin ve hizmetlerin tanımının yapılmasını sağlamak…

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cumartesi 08:30 – 19:00, Pazar günleri tatil. (Şirketin bazı birimlerinde vardiyalı sistem uygulanmaktadır.)

Alım Yapılacak Şehirler: Eskişehir, Bilecik, İstanbul.

6 Comments

 1. Merhabalar ben( silahsiz) guvenlik gorevlisi olarak sizinle calişmak istiyorum teşekkur ederim

 2. Merhaba ben tanju 25 yıllık agır vasıta şöförüyüm 8 yıldır çeşitli yerlerde baş şöför vede araç sevk görevlisi olarak çalıştım yurtdışı deneyimim var libya iran ırak azarbaycan türkmenistan gibi çeşitli yerlerde bulundum sizinlede yurtdışında çalışmak isterim.. tel:0 535 935 01 30

 3. Merhaba ise ihtiyacim var sizinle calismak isterim onbesyila askin is tecrubem var marketlerde on yila askin is tecrubem var ararsaniz sevinirim cep:0543 7897193

 4. ıs arıyorum yurt dısı olursa ıyı olur ben kepce aporotoruyum loder vejcb kullanıyrum 25 senedır tlf 0530 923 66 76 telofon saygılarımla

 5. yurt içi yurt dışı güvenlik aşçı yard olarak çalışmak istiyorum öncelik yurt dışı

 6. 1999 meltem ecza deposu 2003 yılına kadar calıstım 2003 2007 as ecza ızmıt reyon mal kabul 2007 2010 deva ılac apı uretım tesıs lerınde kocaelınde 2010 2013 hedef ecza deposunda reyon ve kontrolcu olarak calıstım

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*