Toksan Otomotiv Personel Alımı ve İş İlanları 2023

toksan-otomotiv

Toksan Otomotiv personel alımı yapacak!

Toksan Otomotiv iş başvurusu yaparak sizde Toksan Otomotiv’ın gücünden güç alabilirsiniz. Toksan Otomotiv personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Toksan Otomotiv eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Toksan Otomotiv insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Yerli ve yabancı Otomotiv ana sanayilerin tedarikçisi olarak faaliyet göstermekte olan firmamız 1985 yılında İstanbul’da kuruldu. 2001 yılında Bursa Nilüfer Organize Sanayi  Bölgesine yeni fabrikasını kurarak İstanbul’dan Bursa’ya taşınan firmamız, 2005 yılında 2. fabrikasını Gebze Taysad Organize Sanayi Bölgesinde kurdu.

Global Otomotiv Endüstrisinin paydaşlığında, benimsemiş olduğu insana saygı, çevreye duyarlılık ve yüksek kalite değerleri ile kendi yönünü belirlemekte olan firmamız, dünya devi otomobil üreticilerine hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.
Güçlü AR&GE kadrosu ile, 
– Eş zamanlı mühendislik ve AR&GE projelerinin yönetimini, 
– Hedef maliyet odaklı ürün – proses tasarımını, 
– Simülasyon yöntemleri ve prototip çalışmaları ile tasarım ve proses doğrulama faaliyetlerini, müşteri beklentileri doğrultusunda, Otomotiv bilinç ve disiplini temelinde gerçekleştirmektedir.
Bu bilinç ve vizyon ile 2011 yılında AR&GE merkezi olmaya hak kazanmıştır.
Toplamda 86.500 m²’yi bulan açık ve 34.000m² kapalı üretim alanları ile 750’nin üzerinde istihdam olanağı sağlayan DATA TECH grubunun bir parçası olarak, her geçen gün büyüyen yatırımları ile dünya pazarında önemli bir yer almayı hedefleyen firmamız, müşteri memnuniyeti yanı sıra, çalışan memnuniyetine de büyük önem vermektedir.
Çalışanların istek ve beklentilerini dikkate almaya önem göstererek, çalışanlarının kuvvetli bir şekilde işe dahil edilmelerini sağlamakla, yüksek motivasyon, memnuniyet ve bunlara paralel olarak kalite ve başarıyı da arttırmayı amaç edinmiştir.
ISO TS 16949, ISO 14000 & OHSAS 18001 sertifikalarına sahip olan firmamız Ford tarafından Q1 ile ödüllendirilmiştir.

Başvurmak için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*