Tofaş Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Tofaş’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Tofaş bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Tofaş personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

23 Temmuz 1968 yılında Ankara’da kurulan Tofaş, Türkiye’de hem binek otomobil üreten hem de ticari araç üreten tek firmadır. Bu firma ilk otomobilini 1971 yılında Murat 124 adı ile piyasaya sürmüştür.

Yaklaşık 450.000 araç üretim kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük beşinci firması olması ise bir hayli önemlidir. 6.500 civarında personele istihdam sağlayan bu şirketin kurucusu Vehbi Koç, genel başkanı ise 2015 yılından bu tarafa Cengiz Eroldu’dur.

Tofaş iş başvurusu

Tofaş İş İlanları

Günümüzde 80 ülkeye ihracat gerçekleştiren Tofaş, işleyişin sorunsuz olarak devam edebilmesi için ve sektörde daha büyük bir pay sahibi olmak için yeni elemanlara ihtiyaç duymaktadır. Gelişim odaklı olan bu şirkette yer alanlar Tofaş Akademi eğitimleri sayesinde kendilerini geliştirmektedir. Ayrıca bu şirket, çalışanlarına uluslar arası kariyer fırsatı sunuyor olması bakımından bir hayli önemlidir.

Çalışanlarının eğitimlerini desteklemenin yanı sıra bu şirket sosyal hayatlarına da katkıda bulunabilmek için yılda yaklaşık olarak 200 tane etkinlik düzenlemektedir. Bu şirketin çalışanları mağazalarından indirimli olarak alışveriş yapmaktadır.

Bu şirketin çalışanları için sağladığı bir diğer imkan ise Çalışan Destek Programı ile çalışanlarına 7/24 danışmanlık hizmeti sunuyor olmasıdır.

Pozisyon Lokasyon Başvuru Linki
H.I.L ve E&E Banko Test Mühendisi Bursa Başvur
Ürün Kalite Mühendislik Uzmanı Bursa Başvur
CAD Tasarım Uzmanı (Elektrik-Elektronik Sistemler) Bursa Başvur
Genel Muhasebe Uzmanı – İstanbul İstanbul Başvur
Powertrain Kontrol ve Kalibrasyon Uzmanı Bursa Başvur
Motor Sistemleri Proje Mühendisi Bursa Başvur
Transport Planlama Uzmanı Bursa Başvur
Genel Muhasebe Uzmanı Bursa Başvur

Daha fazla Tofaş iş ilanı için tıklayın.

Nasıl Başvurulur?

Bu şirketin bir çalışanı olmak için izlenmesi gereken adımlar, sırasıyla şunlardır:

 • Öncelikle Tofaş’ın resmi internet sitesine giriş yapılır.
 • “Kariyer” sekmesinin üzerine gelerek en sonda yer alan “ Bize Katıl” sekmesi seçilir.
 • Burada 3 farklı başvuru tipi bulunmaktadır. Kişi kendisi için uygun olanı seçmelidir.
 • Seçim yapıldıktan sonra açılan sekmedeki gerekli bilgiler eksiksiz olarak doldurularak başvuru gerçekleştirilebilir.

Ayrıca eleman sitelerinde yer alan ilanlar üzerinden de başvuru gerçekleştirilebilir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Muhasebe Uzmanı
 • Altyapı Sistem Uzmanı
 • Üretim Elemanı
 • Bakım Teknisyeni

Pozisyonların Açıklamaları:

 • Muhasebe Uzmanı: Şirkette gerçekleşen finansal işlemlerin kayıtlarını tutmaktan sorumlu olan kişidir. Ayrıca tedarikçi ve müşteriler ile iletişimi sağlamaktadır.
 • Altyapı Sistem Uzmanı: Altyapı sistemlerinin planlanmasının yapılmasından ve kurulumunun gerçekleştirilmesinden sorumludur. Sistem analizini yaparak test ve bakım sürecini yürütür.
 • Üretim Elemanı:Firma hedefleri ve kalite standartları doğrultusunda üretimin gerçekleştirmesi için makinelerin çalışmasından, vardiyaların düzenlenmesinde ve personellerin denetlenmesinden sorumlu olan kişidir. Ayrıca üretim sırasında hatalı olan ürünleri de ayıklamaktan sorumludur.
 • Bakım Teknisyeni: Makine ve teçhizatlarını periyodik bakımlarını gerçekleştirmek üzere işe alınmış kişilerdir. Makinelerin çalışır durumda olmalarını kontrol ederek sistemlerin sürekli işlemesine katkı sağlarlar.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Belirtilmemiştir.

Alım Yapılacak Şehirler: İstanbul ve Bursa.

Tofaş Benzer İş İlanları

8 Comments

 1. oto kaporta tamircisiyim.montaş işlerinde deneyimliyimdir.Kaynak tamir bakım işlerinde oldukça deneyimi vardır.BALIKESİR\DURSUNBEY ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ METAL İŞLERİ BÖLÜMÜ MEZUNUYUM 1999\2002 MEZUNU YUM.05458263619 NUMARAM İŞE İHTİYACIM VAR Sizinle çalışmak isterim.

 2. meslek lisesi ve meslek yüksek okulu mezunuyum. işsizim şuanda fabrikanızda uygun bir pozisyonda uzun vadeli çalışmak istiyorum.

 3. slm ben iş arıyorum 1974 doğumlu erzurum elimden heriş gelir evli 3 coçuk babasıyım sizlerle olmakdan gurur tuyarım saygı ve sevgilerimle allaha amened olun 05380156225

 4. 1967 Ankara dogluyum.engelliyim.emekliyim.engelli emekli personel aliyormusunuz.e posta kullanmam.05392399053

 5. sizinle.beraber.çalışmak.istiyorum.ilgilenirseniz.sevinirim.daha.önce.kuryenet.firmasında.çalıştım.gelen.kartların.dağıtımını.yaptım.yüzde.elli.engelli.durumum.var.raporluyum.ortaokul.mezunuyum.enkısa.zamanda.haber.verirseniz.sevinirim.alibeyköy.eyüp.tarafında.oturuyorum.cep.05398204162

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*