Tezmaksan Personel Alımı ve İş İlanları 2022

tezmaksan

Tezmaksan personel alımı yapacak!

Tezmaksan iş başvurusu yaparak sizde Tezmaksan’ın gücünden güç alabilirsiniz. Tezmaksan personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Tezmaksan eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Tezmaksan insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Tezmaksan Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1981 yılında kurulmuş olup Universal ve CNC tezgahlarının ithalatı ve satışı konularında faaliyet göstermektedir.

118 çalışanıyla makine sektörüne hizmet etmekteyiz. 50’nin üzerinde mühendisimizle satış ve servis hizmeti sunmaktayız.

Mağazamızda 50’yi aşkın yerli ve yabancı marka tezgah sergilemekteyiz. Standart ürün satma politikasından ziyade müşterilerimizin üretim problemlerine çözüm üretebilmek ve satış sonrası da teknik servis hizmetiyle daima müşterilerimizin yanında olmak birinci gayemizdir.

Tezmaksan 15.000m2’lik satış ve servis binasının yanı sıra İzmir, Ankara, Bursa, Konya ve Adana’da satış ve servis teşkilatlarıyla sanayicilere hizmet vermektedir. Tamamı mühendislerden oluşan satış kadromuz ise uygun ideal makine seçiminde müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Servis mühendislerimiz ise müşterilerimize makinenin satışından sonra etkin kullanım için yerinde eğitimler vermektedir.

Bunun yanında 2000 yılı içerisinde Çatalca Serbest 8.000m2’lik depo ve sergi alanını da hizmete sokarak sanayicimize daha kısa zamanda makine temini, dolayısı ile ihracat projelerinde derhal üretime başlayabilme olanağı sağlamıştır. Eğitim salonlarımızda müşterilerimize ve sanayicilerimize ilgili kişiler tarafından, ücretsiz eğitim ve seminerler verilmektedir. Müşterilerimizin yapacakları üretim için makine yatırımından önce demo kesimi yapılabilmesi ve dolayısı ile alacağı ürünü almadan test edebilme olanağı sağlanmaktadır.

Makine ithalatı ve ihracatında sergilediğimiz titiz çalışmaların sonucunda ISO 9001-2000 belgesi aldık. Ayrıca firmamız Avrupa Güvenlik Normlarına Uygunluk Belgesi olan CE’ye de sahibiz.. Sektörün öncülerinden olan Tezmaksan, kuruluşundan bu yana yeniliklere açık, teknolojinin takipçisi, kaliteli hizmet anlayışı ve güvenirliğin sembolü olarak sektördeki saygınlığını korumakta.

Ürün yelpazemizde CNC kontrollü torna işleme merkezleri, taşlma tezgahları, punç pres pres tezgahları, boru bükme makineleri, koordinat ölçme makineleri ve tel erezyon tezgahları, sıvama tornaları, poligon tezgahları, delik deljme tezgahları;

Universal tezgahlar olarak torna, kalıpçı freze, dalma erazyon, giyotin makasları, apkant presler, eksantrik pres, şerit testere makineleri, taşlama tezgahları, sütunlu ve radyal matkap tezgahları, klavuz çekme tezgahları ve tezgah aparatları bulunmaktadır.

Başvurmak için tıklayın.

1 Comment

  1. 29 yaşındayım E.M.L mezunuyum üniversal torna freze taşlama kalıphane pozisyonunda 5 yıllık tecrübem var mümkünse sizinle çalışmak isterim 0507 365 48 70

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*