Tetra Pak Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Tetra Pak, 1951 yılında İsveç’in Lund şehrinde kurulmuş bir firmadır. Merkez ofisi halen İsviçre Lund’da bulunan firma, gıda paketleme ve işleme alanında hizmet vermeye devam etmektedir. 2017 yılında ölçülen rakamlara göre yaklaşık 11,5 milyar Euro’luk bir gelire sahip olan firma, ambalaj ve paketleme sektöründe uluslararası çapta çalışan yegane firmaların başında gelmektedir.

Ülkemizde de oldukça büyük oranda etkinlik gösteren marka, gelmiş geçmiş en büyük ambalaj ve paketleme firmaları arasında en üst sıralarda yer almaktadır. 160 üzerinde ülkede halen envaiçeşit hizmetlerini sürdürmekte olan firma, günümüzde de ambalaj ve paketleme sektöründeki profesyonel çalışmalarını sürdürmektedir.

tetra park iş başvurusu

Tetra Pak İş İlanları

Uluslararası çapta hizmet veren veambalaj ve paketleme sektöründeki en köklü firmalardan bir tanesi olan Tetra Pak, günümüzde çok büyük sayılarda personeli bünyesinde çalıştırmaktadır.İş alım alanında en fazla tercih edilen markaların başında gelen Tetra Pak firmasının, çeşitli istihdam noktalarında bazı temel açıkları bulunmakta ve bu bölgeler için ek personel takviyesi yapmak istemektedir.

Nasıl Başvurulur?

İş başvurusu yapma niyetinde olankişiler ilk olarakTetra Pak resmi sitesini ziyaret etmeleri tavsiye edilmektedir. Bunun ardındanbireyler, çeşitli personel alım internet web sitelerine göz atabilir ve marka bünyesindeki açık pozisyonları bu siteler vasıtasıyla inceleyebilirler.

Tetra Pak firma web sitesinde yer alan iletişim bölümüylemarkanın iş alım hizmetleri hakkında detaylı bilgi alabilir ve diğer pek çok eleman alım sitelerindeki açık pozisyonlara göz atabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Satış yöneticisi: Pazarlama alanında her türlü çalışmaları gerçekleştirmekle yükümlü olan bu birimin üyeleri; bu alandaki gerekli çalışma ve hizmetlerin yönetiminden sorumludur.
  • Teknisyen: Teknisyen unvanına sahip kişiler, çeşitli uzmanlık alanlarına göre arıza durumları ve tamir ve bakım hizmetleri kapsamında envaiçeşit çalışmalar gerçekleştirmektedir.
  • Stajyer: Mesleki yeterliliği eksik veya yeterli seviyede olmayan bireyleri iş hayatına hazırlamak ve direkt olarak sektör içerisinde hizmete başlatmak adına sunulan nitelikli bir iş fırsatıdır.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18.

Çalışma Saatleri: Sürekli / Tam Zamanlı.

Alım Yapılacak Şehirler: Türkiye geneli.

Satınalma Analisti
Son Başvuru Tarihi
21 Mart 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İzmir

4 Comments

  1. Merhaba makina Cnc bölümü bitirdim kendimi geliştirebileceğim ve geleceği parlak firma olduğu için sizinle çalışmak istemiyorum 05313876931

  2. çok mükemmel bir marka olduğunuz için sizinle çalışmak bana şeref verir saygılarımla 0507 095 33 59 ararsanız sevinirm olumlu yada olumsuz

  3. Misyonu İYİ OLANI KORUR olan firmanızın herhangi bir biriminde işçi olarak çalışmaktan mutluluk duyarım.Başarılarınıza katkı sağlamak dileğimle.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*