Tegv Personel Alımı ve İş İlanları 2022

tegv

Tegv personel alımı yapacak!

Tegv iş başvurusu yaparak sizde Tegv’ın gücünden güç alabilirsiniz. Tegv personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Tegv eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Tegv insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Türkiye Eğitim Gönülleri Vakfı’nın gelişen ve kurumsallaşan yapısı ile paralel uygulamaları hayata geçirmeyi misyon edinmiş olan TEGV İnsan Kaynakları, yenilikçi ve dinamik organizasyonu ile sivil toplum kuruluşları arasında öncü olmayı hedefler.

Vakfın hedeflerini gerçekleştirmek için insan kaynağını en verimli şekilde değerlendirmeyi ilke edinen TEGV İnsan Kaynakları, Vakfı şeffaf, katılımcı, katma değer yaratan, paylaşımcı, etkin iletişime açık, ekip çalışmasında uyumlu bireyler ile buluşturur.

TEGV İnsan Kaynakları, çalışanlarının var olan potansiyellerini iç ve dış kaynaklı eğitimlerle geliştirmeyi hedefler.

Tüm uygulamalarında eşitlik ve adalet duygusu ile hareket eden TEGV İnsan Kaynakları, tüm çalışanlarının kişiliğine ve vakfa sağladığı katkıya saygı duyar.

Kuruluş Hikayemiz

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), başta Suna Kıraç olmak üzere, eğitimin her şeyin başı olduğuna yürekten inanan bir grup sanayici, yönetici ve akademisyenin girişimi ile “devlet tarafından verilen temel eğitime destek olmak” amacıyla 23 Ocak 1995 tarihinde kuruldu.

TEGV, bugün ülkemizin karşı karşıya bulunduğu birçok sorunun temelinde eğitim yetersizliğinin bulunduğu, bu sorunu çözmeden çağdaş uygarlık seviyesine ulaşılmasının mümkün olmayacağı inancı ve buna katkıda bulunmak azmi ve arzusu etrafında birleşen 55 kişilik bir mütevelli heyetiyle kuruldu.

İlköğretim çağındaki çocuklara “okul dışı eğitim desteği” vermeye odaklanan TEGV, yıllar içinde Türkiye’nin eğitim alanında faaliyet gösteren en yaygın sivil toplum kuruluşu oldu. TEGV 2009 yılında Bakanlar Kurulu tarafından “izin almadan yardım toplama” hakkına sahip vakıflardan biri olarak tanındı.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*