Taca İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Taca İnşaat Personel Alımı Yapacak

Taca İnşaat’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Taca İnşaat bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Taca İnşaat personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Taca İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Taca İnşaat, 1988 yılında kurulmuş olmasına rağmen, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluş yıllarına uzanan tarihi, üç nesildir süregelen inşaat geleneğinin mirasçısı olmanın getirdiği zengin bilgi birikimi ve deneyimi ile büyük ölçekli projelere imza atmaktadır. Taca İnşaat’ın başlangıç adımları, yönetim kurulu başkanı Tayyar Akkurt’un büyük babası Sait Bey tarafından 1923 yılında atılmıştır.

Uzun yıllar birçok önemli ve dikkate değer ulusal projeyi üstlenen Sait Bey, daha sonra yönetimi inşaat mühendisliği alanındaki yüksek öğrenimini İngiltere’de tamamladıktan sonra yurda dönen oğlu Mecit Akkurt’a devretmiştir. Mecit Akkurt, şirkete kurumsal bir kimlik kazandırarak 1953’te Akkurt İnşaat Şirketi’ni kurmuş; Türkiye’de ve yurtdışında yüksek kalitede sayısız projeyi başarı ile tamamlamıştır.

fatgpt

Taca İnşaat İş İlanları

Taca İnşaat iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

İnşaat Mühendisi İş İlanı

İstanbul Sarıyer Yeniköy de buluna merkez ofisimizde görevlendirmek üzere Teknik ofis bünyesinde devam etmekte olan projelerimizde statik projelerin koordinasyonunun sağlanması ve metraj çaışmalarının yürütülmesi konusunda bizimle çalışacak takım arkadaşları aranmaktadır.

 • Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun
 • İyi derecede ingilizce bilen
 • İyi derecede AutoCAD ve MS Office programlarını bilen
 • Askerlikle ilişkisi olmayan (erkek adaylar için)
 • En az 2 tecrübeli adaylar

Taca İnşaat İş Başvurusu Formu

Taca İnşaat iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Taca İnşaat iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

fatgpt

4 Comments

 1. Türk mutfağı ev yemekleri ustasıyım
  Yurt dışı bağlantılı aşçı veya aşçı yardımcısı iş arıyorum.
  Şantiye ve Turizm-otelcilik tecrübem vardır
  (Emekli,yaş.54) Adana

 2. Hayırlı isler …ben kalıp ci formeniyim şuan da mevcut olan taksim meydan camii inşaatında aktif olarak çalışmaktayım kısa süreli işimiz kaldı..aynı zamanda eski adı ile maksim gazino şu inşaatında 2013 de ekibimle çalıştım gezi olayları nedeniyle bıraktık 2016 da tekrar başlayarak bitirdik ..ozdilek / limak/ viba /Fatih inşaat /Ukra inşaat/enerjisa/ fenn yapi / sur yapi ..gibi firmalar ile çalıştım ekibimle bu projede yer almak istiyorum ..iletisim 0534 524 09 17

 3. Selam ben Yangın Hvac ve Sıhhı tesisat formeniyim.Rusya Kırgızistan Dubai ve Katar bir çok büyük projede çalıştım.Sizinle çalışmak istiyorum.TLF 0537 824 4801

 4. İŞ MAKINASI KAMYON TAMİRCİSİYİM SİZLE ÇALIŞMAK İSTERİM TEL 0544..356…06…75

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*