SunExpress Personel Alımı ve İş İlanları 2022

SunExpress, Türkiye – Antalya merkezli bir havayolu şirketidir. Güneş Ekspres Havacılık A. Ş. olarak geçen firma 1989 yılında kurulmuştur. Firma, Avrupa’ya tarifeli ve charter uçuşlar düzenlemektedir. Türk Hava Yolları ve Lufthansa ortaklığında kurulan şirket 90’dan fazla uçuş noktasıyla hizmet veriyor. 5 binden fazla çalışanıyla kesintisiz ulaşım hizmeti sunan şirket, yurt içi ve yurt dışı uçuşlarıyla kendinden söz ettiriyor. Firmanın ciro değeri ise 1,3 milyar Euro’dan fazla.

SunExpress iş başvurusu

SunExpress İş İlanları

SunExpress bünyesinde çalışmak isteyen pek çok birey bulunuyor. SunExpress ise oluşturduğu kadrosuyla bir bütün halinde hizmet veriyor. Firmanın adı altında görev almak isteyen bireyler her yıl firma tarafından yayınlanan iş ilanlarını inceliyor. SunExpress, sektörde önemli bir yere sahip. Müşteri memnuniyetini sarsmamak adına her zaman doğru kadro ile çalışan firma, personel alımı yaparken de bu doğrultuda profesyonellikle ilerliyor. Firmaya yapılan iş başvuruları özenle inceleniyor ve aranan özelliklere uygun personeller tercih ediliyor.

Nasıl Başvurulur?

SunExpress her yıl ihtiyaç doğrultusunda personel alımı için iş ilanı yayınlıyor. Yayınlanan iş ilanlarında hangi alanda personele ihtiyaç duyulduğu, personelde istenilen özelliklerin ne olduğu belirtiliyor. Bu ilan doğrultusunda yapılan başvurular ise firma tarafından değerlendiriliyor ve doğru pozisyon için doğru personel alımı yapılıyor.

Peki, iş başvurusu nasıl yapılır? SunExpress bünyesinde çalışmak isteyen bireyler farklı yollarda iş başvurusu yapabilir. Firmanın kendi sitesinden veya farklı kariyer sitelerinden iş başvurunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer firmanın kendi sitesinden başvurunuzu oluşturmak istiyorsanız yapmanız gerekenler:

 • SunExpress web sayfasına girmek
 • İnsan kaynakları seçeneğine tıklamak
 • Kariyer seçeneğine tıklamak
 • Başvuru formunu doğru bilgilerle doldurmak ve formu göndermek

Yukarıda yer alan bilgiler doğrultusunda firmanın kendi sitesi üzerinden başvurunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer farklı kariyer siteleri üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız öncelikle kendinize ait bir profil oluşturmalı ve CV hazırlamalısınız. Site üzerinden size yapılan yönlendirmeleri takip ederek kolaylıkla başvurunuzu oluşturabilir, firmanın size dönüş yapmasını bekleyebilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Kaptan
 • Uçuş hostesi
 • Güvenlik görevlisi

Pozisyonlar Açıklamaları:

 • Kaptan: Uçağı güvenle uçurmakla görevlidir. Can ve mal güvenliğini korumalıdır.
 • Uçuş hostesi: Uçuşlarda yolcuların hem rahatlığını hem de güvenliğini sağlamakla görevlidir.
 • Güvenlik görevlisi: Havaalanının güvenliğinden sorumludur. Yolcuların giriş çıkışlarını denetler. Herhangi bir güvenlik tehdidinde üzerine düşeni yapmalı ve güvenliği sağlamalıdır.

Temel Bilgiler:

Minimum çalışma yaşı: 18

Çalışma saatleri: Hafta içi ve hafta sonu 07:00 – 17:00

Alım yapılacak yerler: Antalya, İzmir, İstanbul, Ankara, Frankfurt

7 Comments

 1. Sivil hava ulaştırma işletmeciliği mezunuyum. İstanbul’da ikamet ediyorum.sizinle çalışmak istiyorum. Çalışma ortamına çok çabuk adapte olabiliyorum.

 2. Slm ben erhan göçmen 02.03.1980 muş dogumluyum istanbul fatihte ikamet etmekteyim sizinle calışmaktan gurur duyarım tel.05345192234 arz ederim.

 3. Uzun suredir yer hizmetlerinde Ground service agent olarak calismaktayim.. 3 dil biliyorum ve yer hizmetlerinde grup baskanligi yapmaktayim.. yer berlin tegel.. bizde sansimizi deniyelim :))

 4. Sizinle çalışmak isterim.dil olarak almanca çok iyi biliyorum, çünkü orda doğdum. Ingilizce idare eder.bekliyorum haberlerini.

 5. Kurumunuzda gorev yapmak istiyorum.3 ysbanci dil biliyorum İngilizce,Rusca ve Bulgarca 16 yil havacilik tecrubem var satis,operasyon ve kayip esya

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*