Stradivarius Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Global çapta hizmet veren Stradivarius, 60 ülkede 900 üzeri mağazaya sahiptir. Türkiye’de de bulunan firma, gereksinime göre iş ilanları verir. Başvurmak isteyen adaylar, düzenli şekilde kontrol etmelidir.

Stradivarius İş İlanları

Stradivarius Inditex markalarından biridir. Bu sebeple iş aramaları bu iki firma kapsamında yapılmalıdır. Kariyer.net üzerinde Inditex ilanları görülebilir.

Ayrıca kendi sitesinden de takip etme yolu bulunur. Bunun için web sitesine giriş yapıldığında, en alttan “Stradivarius’ta Çalışmak” linkine tıklanır.

Yönlendirilen sayfada “Brands” kategorisinden “Stradivarius” markasını seçilir. ”Markets” bölümünde “Turkey” üzerine tıklanarak, “search” butonu kullanılır.

Böylece açık tüm iş ilanlarını görmeniz mümkündür.

Nasıl Başvurulur?

Kendi sitesinden başvurmak için öncelikle yukarıda anlattığımız şekilde bir ilan bulmanız gerekir. Ardından pozisyona tıklanır.

Başvuru için sağ üst köşede bulunan “sign up” butonu kullanılır. Başvuru için üyelik gerektiği için, kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapmanız gerekir.

Ancak hesabınız bulunmuyorsa “Create Profile” butonu kullanılır. Gerekli alanlar doldurulursa kısa sürede başvuru yapılabilir. Kariyer.net üzerinden Inditex’te görülen ilanlara başvurmak istiyorsanız da üyelik açmak gerekir.

Ardından başvuruyu kısa sürede tamamlamak mümkündür. Tekstil sektöründe ile alım yapılan alanlar incelendiğinde,

Makale Yazarak Para Kazanmak 1. Müşteri İlişkileri,
 2. Hizmet,
 3. Pazarlama,
 4. Üretim / İmalat,
 5. Satış,
 6. Diğer gibi departmanlar görülür.

Personelin hangi alanda çalıştığı incelendiğinde ise,

 1. Pazarlama,
 2. İthalat / İhracat,
 3. Muhasebe,
 4. Satış,
 5. Üretim / İmalat alanları görülür.

Tekstil sektöründe çalışan personelin mezun olduğu bazı bölümler,

 1. Endüstri Mühendisliği,
 2. İktisat,
 3. Tekstil  – MYO,
 4. Tekstil Mühendisliği,
 5. İşletme gibidir.

Stradivarius ile çalışmak istiyorsanız, güncel iş ilanlarını kaçırmamak gerekir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Inditex’in kariyer.net üzerinde görülen satış danışmanı & kasiyer ilanı başvuruya açıktır. İlgilenen adaylar bahsettiğimiz şekilde başvuru yapabilir.

Pozisyon Açıklamaları

Firmanın verdiği satış danışmanı & kasiyer ilanı satış hedefine ulaşma, müşteri memnuniyeti sağlama gibi hususlar yazılıdır. Başvurmak isteyen adaylar kendi bilgi ve niteliklerini ilan ile karşılaştırıp, uyumluluk durumuna göre müracaat yapmalıdır. Gelecekteki ilanlar için de güncel araştırma yapılmalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*