Söke Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Söke Belediyesi Personel Alımı

M.Ö. 5000 yıllarından bu yana yerleşim yeri olan Söke 1864 yılında İzmir’e bağlı olarak ilçe statüsünü almış ve 1868 yılında Aydın’a bağlanmıştır.

Doğal güzellikleri, ulaşım ve iletişim imkânları, muhteşem iklimi ve verimli tarım arazileriyle gelişime hep açık olan Söke, her geçen yıl artan öğrenci sayısı ile üniversite (eğitim) kenti, tam bir cazibe merkezi olan organize sanayi bölgesinin hayata geçmesiyle sanayi ve ticaret kenti özelliklerini taşımaktadır.

Bu özellikleri her geçen gün çeşitlendirmek ve devamlılığını sağlamak hedefinde olan Söke Belediyesi, bu bağlamda çeşitli niteliklerde deneyimli ya da deneyimsiz çok sayıda personel alımı yapmayı planlamaktadır.

Söke Belediyesi Personel Alımı

Söke Belediyesi İşçi Alımı

Son dönemde istihdam ettiği personellerini taşeron işçi kadrosundan çok sözleşmeli işçi kadrosuyla istihdam eden Söke Belediyesi’nin,  yeni alacağı personellerini de sözleşmeli işçi kadrosuyla istihdam edeceği ve diğer bütün işçi alımlarında olduğu gibi aynı maaş ve sosyal hakları tanıyacağı bilinmektedir.

Söke Belediyesi Memur Alımı

Kurum birçok birimle faaliyetlerini sürdürmektedir. İmar ve Şehircilik Birimi, Makine İkmal Bakım ve Onarım birimi, Özel Kalem Birimi, Fen İşleri Birimi, Yazı İşleri Birimi, Ruhsat Denetim, Çevre Koruma ve Kontrol birimleri başta olmak üzere pek çok alana Söke Belediyesi memur alımı yapılmaktadır.

İnsan Kaynakları ve Eğitim birimi ise ilçede yaşayan bireyler ile kurumun arasında köprü vazifesi görmektedir. Bu nedenle alım yapılacak olan birimleri tespit etmek ve başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlardan iş başvur formlarının toplanılması gibi görevler İnsan Kaynaklarına aittir. Kurumun memur personelleri için çalışma saatleri sabah 08.30 – 12.00, öğleden sonra 13.00 – 17.00 aralığındadır.

Söke Belediyesi İş İlanları

Söke Belediyesi, verimli arazileriyle tarım kenti olma özelliği taşısa da turizm kentlerinin kavşak noktasında bulunması sebebiyle tarihten bugüne lojistik öneme sahip olan Söke’nin; tarih, turizm, ekonomi, eğitim gibi dinamiklerini harekete geçirerek, Söke’yi geleceğin kenti yapmak hedefiyle çalıştıklarını belirtmektedir.

Genellikle internet sitesi üzerinden yayınladığı iş ilanlarında kadrosuna alacağı personellerinin de bu hedefler doğrultusunda çalışmak üzere başvuru yapmalarını isteyen kurum, personel adaylarından öncelikli olarak bu hedefi benimsemelerini istemektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Söke Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Söke Belediyesi bünyesinde işçi olarak çalışmak isteyenlerin belediyenin resmi internet sitesinden yapacağı duyuruları ya da sitemiz üzerinden Söke Belediye personel alımı duyurusunu dikkatle takip etmeleri gerekmektedir.

Personel alım koşullarını genellikle internet sitesi üzerinden detaylı bir şekilde açıklamayı tercih eden Söke Belediyesi’nin şartlarına uygun olan adayların belediyenin internet sitesi üzerinden yayınladığı iş başvuru formunu doldurmaları ya da sitemiz üzerinden yayınlanan linke tıklayarak ön başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Söke İş İlanları

Belediyeye iş başvuru yapmak isteyen kişilerin bazı özelliklere sahip olması gereklidir. Fakat Söke iş ilanları sayesinde herhangi bir vasfa sahip olmasanız da, aylık geçiminizi sağlayabileceğiniz bir meslek edinebilirsiniz.

Firmalar personel ihtiyaçlarını bu ilanlar aracılığıyla halka duyurmakta ve başvuruda bulunan kişiler arasından en uygun adayı seçmektedirler. Şirketin personel ilanlarını, çeşitli kariyer sitelerinden, iş bulma kurumlardan ve bizim güncel yayınlarımızdan öğrenebilirsiniz…

Güncel Söke iş ilanları

 • Starbucks Barista / Aydın Söke
 • Gratis Sezonluk Satış Danışmanı – Aydın Söke

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Söke iş ilanlarına bakabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*