İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sırma Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Sırma firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Sırma personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Sırma iş ilanları mevcuttur.

Sırma Personel Alımı Yapacak

Su, tüm canlıların ve hayatın kaynağıdır. Su olmayan yer kurur ve ölmeye başlar. Bu sebeple içtiğimiz su miktarına ve kalitesine önem vermeliyiz. İçerisindeki mineralden tutun, PH değerine kadar tüm değerleri bizim vücudumuza yansımaktadır. Bu yüzden su markası çok önemlidir.

Genelde hazır su denince aklımıza gelen markalardan birisi olan Sırma personel alımı, Sırma eleman alımı, Sırma işçi alımı yapacağını öğrenmiş bulunmaktayız. Su deyince aklımıza gelen güvenilir ve sağlam temelli bir firmada çalışmayı herkes ister. İşte çeşitli kaynaklardan derlediğimiz o bilgiler.

Sırma Personel Alımı ve İş İlanları

Sırma İş İlanları

Su sayma görevlisi, sutaşıma görevlisi ve kamyon şoförlüğü gibi iş pozisyonlarını bünyesinde barındıran Sırma çalışanlarına terfi şansı vermektedir. Yeterince kaliteli ve uzun süre çalışan personellerine yükselme şansı tanıyan Sırma iş ilanları ve Sırma iş ilanı vermektedir.

Personellerinin memnuniyeti ile müşteri memnuniyetinin doğru orantılı olduğunu bildiğinden dolayı öncellikle çalışanlarını düşündüğü belirtmektedir. Sırma iş başvurusu nasıl yapılır aşağıdaki başlıklarda devamını okuyabilirsiniz.

Sırma Açık Pozisyonlar

 • Muhasebe Sorumlusu
 • İhracat Operasyon Uzmanı
 • Depo Sorumlusu
 • Sevkiyat Sorumlusu
 • Müşteri İlişkileri Sorumlusu
 • Üretim Operatörü
 • Dağıtım Şoförü

Genel Nitelikler

 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
 • SRC 4 ve Psikoteknik belgelerine sahip,
 • C veya E sürücü belgesine sahip,
 • Büyük araç kullanma ve sevkiyat konusunda deneyimli,
 • Askerlik hizmetini tamamlamış,
 • Antalya Merkez, Aksu, Pınarlı yada Altıonova’ da ikamet eden.

İş Tanımı

Su ve maden suyu ürünlerimizin araç ile dağıtımında çalışabilecek Sevkiyat Elemanı aranmaktadır.

Sırma Çalışma Saatleri ve Maaşları

Bir işçi veya personel çalışma şartlarını çok önemser. Bunun sebebi her ne kadar para için bu işi yapıyor olsa da sonuçta zamanın bir kısmını orada geçirecek olması ve bundan memnun olmak istemesidir.

Bir personel çalışma şartlarını sevmezse hayatındaki memnuniyet oranı azalır ve buna bağlı olarak yaptığı iş ve yaptığı işin kalitesi de azalmaya başlar. Bunu bilen Sırma İnsan Kaynakları buna önlem olarak çalışma şartlarını ve maaşlarını uygun bir düzeyde tutmaya çalışmaktadır.

Sırma İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Teknoloji ve internet sayesinde iş başvurusu yapmak çok kolay bir hale geldi. Teknolojiyi yakından takip eden Sırma firması da bunun için internetten ilanlar vermektedir. Aynı zamanda Sırma güvenlik alımı yapabilme ihtimali olabilir fakat bunun için Sırma ile görüşmeniz daha mantıklıdır.

İnternetten başvuru sırasında tüm özelliklerinizi girersiniz ve eğer uygun görülürseniz dönüş alırısınız bu sebeple zaman tasarrufu açısından çok iyi bir araçtır. Sırma engelli personel alımı yapan bir firmadır fakat pozisyonlar hızlı kapıldığı için hızlı olmakta fayda var.

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir