Semerkand Personel Alımı ve İş İlanları 2023

SemerKand

Semerkand personel alımı yapacak!

Semerkand iş başvurusu yaparak sizde Semerkand’ın gücünden güç alabilirsiniz. Semerkand personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Semerkand eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Semerkand insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

1997 yılında limited şirketi olarak kurulan Semerkand, kısa zamanda bünyesine kattığı diğer şirketlerle girdiği sektörlerde büyüyerek şirketler grubu hâline gelmiştir.

İlk olarak Semerkand Dergisi’nin yayın hayatına başlamasıyla yayıncılık sektörüne adım atan Semerkand Şirketler Grubu, sonraki yıllarda Mostar ve Semerkand Aile dergilerinin okuyucu karşısına çıkmasıyla sektörde kısa sürede kendine güçlü bir yer edinmiştir.

Semerkand Şirketler Grubu bünyesine bağlı olan dokuz yayınevi markası altında dinî-tasavvufi, kültürel, edebî, tarihî ve çocuk edebiyatı türlerinde 500’den fazla yayımlanan seçkin eser okurların beğenisini kazanmış; Semerkand Takvimi milyonlarca ailenin evlerindeki yerini almıştır.

Buradan iletişime geçebilirsiniz.

7 Comments

  1. Merhaba. Çizgifilm ve Animasyon bölümü okudum. Çizgifilm yapımı,Senaryo yazımı, Editleme,Seslendirme,Hareketli ve harekersiz reklam yapımları, Grafik tasarım, İki boyutlu ve üç boyutlu animasyon yapımı, Karakter tasarlama ve modelleme yapmaktayım.Semerkand tv’de Çizgifilm,Reklam,Grafik tasarım ile ilgili bölümlerden birinde çalışmak istiyorum.

  2. SEMERKAND TV BÜNYESİNDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM, BİRÇOK KANAL TECRÜBEM VAR SON OLARAK TRT HABER DE STAJ EĞİTİMİ ALDIM. BİRÇOK KAMERAYA VE KURGU MONTAJ PROGRAMLARINA HAKİMİM. STÜDYO VE DIŞ ÇEKİM DENEYİMLERİM OLDU. EĞER MAİL ÜZERİNDEN BANA DÖNÜŞ SAĞLAYABİLİRSENİZ CV Mİ DE SİZE GÖNDEREBİLİRİM.

  3. büro yön.ve yönetici asistanlığı okudum.fakat bu işi yapmadım.yazar ve şairim.sunuculuk ve spikerlik eğitimi aldım.radyo ve tel. proğramcılığı okuyorum dışardan.bir radyoda proğram yapıyorum.tel. sektörünü seviyorum.çalışmak istiyorum.

  4. slm arkadaslar ben kecıorende yasıyorum bır ailem var ve epeydır ıssızım kaynak ve alcıpan branslarım acıl ıse ıhtıyacım var

  5. Ben Kıbrıs’ta özel şti ve otel bünyesinde muhasebeci olarak 9 yıldır çalışma izinli olarak çalıştım. Şimdi ise Türkiye’ye dönüş yaptım ve Adana’da yaşıyorum. İş aramaktayım, muhasebe veya ofis birimlerinde bana uygun iş alanlarında çalışmak istiyorum.Bana yardımcı olmanızı rica ederim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*