SBN Sigorta Personel Alımı ve İş İlanları 2022

SBN_sigorta

SBN Sigorta personel alımı yapacak!

SBN Sigorta iş başvurusu yaparak sizde SBN Sigorta ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. SBN Sigorta personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan SBN Sigorta eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. SBN Sigorta insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

SBN Sigorta A.Ş., 1990 yılında Doğan Holding ve Türk Ticaret Bankası Emekli ve Munzam Sandığı Vakfı ortaklığı ile Ticaret Sigorta A.Ş. adıyla kurulmuştur. 1997 yılında Şirket hisselerinin tamamı, Türk Ticaret Bankası A.Ş. Emekli ve Munzam Vakfı ve İştiraklerine geçmiştir.

2007 yılı başında Şekerbank T.A.Ş. Personeli Munzam Sosyal Güvenlik Sandığı Vakfı tarafından hisseleri satın alınan şirket, 24.09.2008 tarihi itibariyle ismini SBN Sigorta olarak değiştirmiştir.

SBN Sigorta, güçlü insan kaynağı yapısı ve üstün hizmet kalitesiyle, 300’ü aşkın Şekerbank Şubesi aracılığıyla hizmet vermektedir. Şekerbank’ın Türkiye geneline yayılmış güçlü şube ağı yoluyla her müşteri segmentine ve her bölgeye ulaşan SBN Sigorta’nın Şekerbank şubeleri ile birlikte 1000’i aşkın dağıtım kanalı bulunmaktadır.

SBN Sigorta yeniden yapılandırıldığı 2012 yılında bu yana risk seçimine dikkat ederek , düşük riskli segmentelere yönelerek, etkin hasar kontrolü yaparak , hasar maliyetlerini azaltarak ,insan sermayesine ciddi yatırımlar yaparak , sektörde sıra dışı ve tercih edilen sigorta şirketlerinden biri olma hedefleri doğrultusunda , emin adımlarla ilerlemektedir.

Başvurular için tıklayınız…

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*